tiesa.com   |   2014-01-06

S. Bullock šokiravo komentatoriai

  
S. Bullock šokiravo komentatoriai S. Bullock komentatorių išvadinta nepatrauklia ir nemokančia vaidinti vidutinybe.

Tarptautiniame Palm Springso Kino festivalyje aktorė Sandra Bullock prisipažino į „Google“ paiešką įvedusi savo vardą, nes norėjusi sužinoti tikrąją žmonių nuomonę apie ją. Kai kurie komentarai taip pribloškė aktorę, kad ši neatsispyrė pagundai juos perskaityti sakydama kalbą festivalyje.

 Aktorė įsitikinusi, kad nei vienas žmogus, jokiomis aplinkybėmis neturėtų skaityti komentarų apie save ir apskritai ieškoti savo pavardės paieškos sistemose.
„Jai jau virš keturiasdešimt“, „Jos vaidyba niekuo neypatinga“, „Ji visiškai nepatraukli moteris“, „Ji – tikra vidutinybė“, „Negaliu jos pakęsti“ – šie ir panašūs komentarai pribloškė Akademijos apdovanojimo laimėtoją.
 
Labiausiai aktorę prajuokino žinios apie tai, su kuo ji susitikinėjo: „Radau gausybę gandų apie žmones, su kuriais susitikinėjau, savo partnerius ir... patneres. Kai kurie gandai buvo teisingi, tačiau su kai kuriais visiškai nesutinku. Man buvo priminta, kad „glamžiausi“ su Meryl Streep ne filmavimo metu“.
 
S. Bullock džiaugėsi, kad dalis komentatorių gyrė jos išvaizdą: „Perskaičiau, kad turiu gražius plaukus ir gerus dantis. Priėmiau tai kaip komplimentą“.
 

  

Žymos: Sandra Bullock, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai