tiesa.com   |   LNK   |   2014-01-16

R. Mikelkevičiūtė tapo modeliu

  
R. Mikelkevičiūtė tapo modeliu Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė demonstruos dizainerės V. Jakučinskaitės kolekciją.

Tai, kad dizaineriai savo drabužiams ar kuriamiems daiktams demonstruoti stengiasi pasikviesti ne tik gražių, bet ir garsių moterų, nieko nebestebina. O ir žinomos moterys kruopščiai renkasi, kam suteikti savo vardą ar veidą.

 Netrukus dvi žinomos moterys susijungs į tandemą – LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė taps žinomos dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kuriamų drabužių veidu.
„Noriu parodyti fatališką, spinduliuojančią moterį. Tokią, dėl kurios kovoja, kurios laukia, ją apkalba ir dievina... Rūta turi dvi priešingybes. Ji ne tik labai moteriška ir graži, bet ir labai stipri. Mano kolekcijos šūkis – „Valdyk savo gyvenimą“. Todėl Rūta – puikus to pavyzdys“, - savo pasirinkimą aiškino žinoma dizainerė.
 
Rūtai darbas prieš fotoobjektyvą taip pat nėra naujas – kamera simpatiškų bruožų moterį myli. O ir demonstruoti drabužius laidų vedėjai – ne naujiena.
 
„Esu gavusi ne vieną pasiūlymą reklamuoti vieną ar kitą prekę, - pasakojo Rūta. - Tačiau niekada to nedariau, nes visada buvo svarbu, kad patiktų tai, ką pristatau“.
 
Pasak R. Mikelkevičiūtės, Viktorijos Jakučinskaitės kurtos suknelės ypač moteriškos, puošnios, tačiau tuo pat metu paprastos ir suteikia romantiškumo, švelnumo, tarsi pakylėja. Todėl garsi vedėja ilgai nesvarstė, ar būti jos kuriamų drabužių veidu.
 
„Esu sakiusi, kad Viktorijos suknele mielai pasipuoščiau, jei keliaučiau į bažnyčią tuoktis, nes jos išties labai gražios, tiesiog nežemiškos, – dizainerei komplimentų negailėjo Rūta. O kol mūsų su Viktorija neveda prie altoriaus, tai, po velnių, tegu mato, ko netenka! Jei rimtai, tai Viktorija turi gražią šeimą, kuria Lietuvoje, ir neskuba emigruoti kaip daugelis. Tokioms moterims norisi padėti ir prie jų prisijungti“, - sakė R. Mikelkevičiūtė.
 
Kad Rūtai Viktorijos suknelės tinka, ir atrodo it kurtos jai, jau spėjo įvertinti ne tik žurnalistės kolegos, tačiau ir žiūrovai. Kūčių vakarui skirtoje specialioje LNK laidoje „Valanda su Rūta. Kūčios“ žinoma moteris tiesiog pražydo pasipuošusi Viktorijos kurta suknele. Šventinėje laidoje Rūta vilkėjo pūsta, lengvute it plunksna, rankų darbo nėriniais puošta suknele.
  

Žymos: Mada, televizija

Komentarai

Naujausi straipsniai