tiesa.com   |   BTV   |   2013-12-23

Krepšininkas G. Einikis vaidins filme

  
Krepšininkas G. Einikis vaidins filme G. Einikis filme vaidins save patį.

Keturiasdešimt ketverių metų krepšininkas, Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Rusijos lygų čempionas, Europos pirmenybių vicečempionas ir trijų olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojas Gintaras Einikis prisiminė savo naujus bičiulius Švedijoje ir ten patirtą žmonių gerumą, apie kurį papasakojo BTV laidoje.

 Buvęs dvimetrinis Švedijos rinktinės įžaidėjas Jonas Autio, kuris yra „Gioteburgo“ krepšinio akademijos įkūrėjas, parašęs ir išleidęs dvi knygas apie Lietuvos krepšinį, pakvietė į svečius Gintarą , kad jis perduotų savo patirtį jauniems žaidėjams ir porai savaičių atitrūktų nuo niūrios kasdienybės Klaipėdoje.
„Apie buvusį puikų mūsų puolėją Gintarą Einikį Lietuvos žiniasklaida praneša tik jam susitikus su teisėsaugos pareigūnais“, - sakė laidos ,,Krepšinio pasaulyje“ vedėjas Vidas Mačiulis. Tačiau jam pagalbos ranką ištiesė lietuviai krepšinio senjorai ir švedai. „Krepšinio pasaulyje“ operatorius užfiksavo Gintaro dienas, praleistas Švedijoje, o kaunietis treneris Darius Sirtautas, dirbęs „Gioteburgo“ krepšinio akademijoje, komentuos savo garsiojo tautiečio viešnagę.
 
Apie G.Einikį švedai pradėjo kurti dokumentinį filmą, kuriame bus panaudoti ir prieš 20 metų ,,Krepšinio pasaulyje“ rodyti vaizdai, kai ,,Žalgirio“ puolėjas buvo pripažintas naudingiausiu pirmojo LKL sezono žaidėju ir buvo nuoširdžiai pagerbtas.
 
  

Žymos: Krepšinis, Kinas, televizija,

Komentarai

Naujausi straipsniai