tiesa.com   |   BBC   |   2013-08-01

J. Deppas prasitarė apie karjeros pabaigą

  
J. Deppas prasitarė apie karjeros pabaigą J. Deppas savo gyvenime nori nuveikti kur kas įdomesnių dalykų nei vaidyba.

Išgarsėjęs kaip Karibų piratas Džekas Sperou, aktorius Johnny Deppas pranešė svarstantis apie aktoriaus karjeros pabaigą. Dailymail paskelbė, jog žvaigždė šį planą svarsto įgyvendinti gana greitai.

 50-ties metų superžvaigždė aktoriaus karjerą pavadino „idiotišku protingos žmogiškos būtybės pasirinkimu“. J. Deppas teigė besistengiantis neprarasti nei vienos savo tolimesnio gyvenimo sekundės, tad palikti ekranus planuojantis kaip galėdamas greičiau.
„Ateina laikas, kai suskaičiuoji kiek dialogų per metus tenka išmokti ir galiausiai supranti, jog kažkieno kito parašytais žodžiais kalbi dažniau negu savo sugalvotais“, - BBC televizijoje sakė aktorius. J. Deppas retoriškai paklausė pats savęs ar esama tylesnių dalykų, kuriuos jis norėtų veikti ir pats atsakė: „Taip, tokių dalykų yra ir aš tikrai neprieštaraučiau gyventi ramiau“.
 
Kalbėdamas apie savo karjerą J. Deppas užsiminė, kad dar gali pasirodyti vienoje „Karibų piratų“ dalyje. Tris kartus Oskarui nominuotas aktorius neseniai išsiskyrė su ilgalaike gyvenimo partnere Vanessa Paradis ir paskutinį kartą nusifilmavo juostoje „Lone Ranger“.
 
  

Žymos: Darbas, Kinas, Johnny Depp

Komentarai

Naujausi straipsniai