Tiesa.com   |   2014-12-24

Dalykai, kurių nežinojote apie filmą „Vienas namuose“

  
Dalykai, kurių nežinojote apie filmą „Vienas namuose“ „Vienas namuose“ - iki šiol populiariausias visų laikų Kalėdų filmas šeimai.

Mėgstamiausias visų laikų Kalėdų filmas „Vienas namuose“ su Macaulay\'iu Culkinu, slepia ne vieną įdomybę, kurios žiūrovai nežino. Pateikiame įdomiausiųjų sąrašą iš filmo kūrimo užkulisių.


Krosnis rūsyje, kurios labai bijojo pagrindinis filmo herojus Kevinas, sukurta iš paprasto valo, žibintų ir... meškerių.
Filme Kevinas įsilaužėlius gąsdina ištraukomis iš filmo „Angels with Filthy Souls“. Ši juosta sukurta būtent šiam filmui, tačiau kai pirmoji dalis sulaukė neplanuoto pasisekimo, sukurta ir antroji minėto nespalvoto filmo apie gangsterius dalis.
 
Plėšiką vaidinęs aktorius Danielis Sternas filmuojant turėjo susidurti su tikru voru tarantulu. Scenos metu vyras negalėjo išleisti nei garso, mat nariuotakojis buvo itin baikštus, tad nusikaltėlio klyksmas pridėtas tik vėliau montuojant juostą.
 
Kevino vaidmuo sukurtas būtent aktoriui M. Culkinui, tačiau iki jo režisierius išklausė dar apie 100 jaunųjų aktorių, kad būtų visiškai tikras dėl savo pasirinkimo.
 
Bazo merginos nuotraukoje iš tikro – berniukas. Būtent šiam kadrui vienas aktorius buvo specialiai nugrimuotas ir perrengtas, kad atvaizdas būtų kuo baisesnis.
 
Kevino medžio namelis visą filmavimą nestūksojo kieme. Jis sukurtas tik vienai scenai, o po jos iškart nugriautas.
 
Pro langą į Kevino namus besibraudamas vagišius Marvas sutraiško krūvą eglutės papuošimų. Nors žiūrovui atrodo, kad stikliniai žaisliukai supjausto vyro kojas, iš tiesų jie pagaminti iš šokolado.
Vienas iš nusikaltėlių, aktorius Joe'is Pescis, ypač mėgsta keiktis filmavimo metu. Vis pamiršdamas, kad filmuojasi komedijoje visai šeimai, vyras prapliupdavo keiksmažodžių virtine. Režisierius pasiūlė jam kilus norui keiktis, sakyti žodį „Fridge“. Stebėtina, tačiau tokia idėja pasiteisino.
 
Akiniuotas į lovą besišlapinantis Kevino pusbrolis Fuleris realiame gyvenime – jaunesnysis M. Culkino brolis.
 
Aktorius Johnas Candy'is, vaidinęs, keliaujantį muzikantą, savo scenas nufilmavo vos per 23 valandas. Negana to, dauguma aktoriaus žodžių buvo tiesiog improvizacija.
 

  

Žymos: Filmas, Pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai