Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-05-28

D. Hasselhoffas atskleidė „Gelbėtojų“ paslaptį

  
D. Hasselhoffas atskleidė „Gelbėtojų“ paslaptį Aktorius Davidas Hasselhoffas prisipažino, kad jam karjerą padėjo išlaikyti ne kas kitas, o kava.

Aktorius Davidas Hasselhoffas būreliui Cabridge‘o universiteto studentų papasakojo savo sėkmės istoriją. Pasak aktoriaus, tiesiausias kelias į jo sėkmę buvo nuplautas espresso kava, - skelbė portalas dailymail.co.uk.

 61-erių metų aktorius prisipažino, kad jis turėtų būti dėkingas būtent kavai už tai, kad savo gyvenime nepraleido nei vienos galimybės, apie kurią turėjo progą išgirsti. D. Hasselhoffas atskleidė ir garsiojo serialo „Gelbėtojai“ paslaptį. Studentai kikeno išgirdę, kaip gimė įspūdingasis lėtas gelbėtojų bėgimas, prikaustydavęs milijonų žiūrovų žvilgsnius prie televizijos ekranų ir ištreniruotų aktorių kūnų.
Kalbėdamas apie savo karjerąm aktorius paminėjo jį lydinčią sėkmę. „Sėkmė – tai buvimas pasiruošus priimti galimybes, kada jų atsiranda“, - sakė „Gelbėtojų“ žvaigždė. Pasakodamas apie jį išgarsinusį Mičo Bakenono vaidmenį, aktorius papasakojo, kodėl serialo kūrėjai nutarė sulėtinti gelbėtojų bėgiojimą pakrante.
 
„Kūrybinė grupė neturėjo pakankamai lėšų ir išteklių nufilmuoti 50 minučių trukmės seriją, tad nusprendė sulėtinti kai kurias scenas“, - juokėsi D. Hasselhoffas. Šis pinigus taupęs sprendimas iškėlė „Gelbėtojus“ ir pagrindinius jų aktorius į neregėtas aukštumas.
 

  

Žymos: televizija, David Hasselhoff,

Komentarai

Naujausi straipsniai