Tiesa.com   |   2015-09-11

Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi (2015)

  
Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi (2015)

Pirmojoje filmo dalyje mokslininkai painiuose labirintuose it laboratorines žiurkes įkalino kruopščiai atrinktus jaunuolius ir stebėdami jų elgseną bei reakcijas nagrinėjo intelektą, sumanumą, gebėjimą išgyventi ekstremaliomis sąlygomis ir kitas savybes.

Jaunasis Tomas, su likimo draugais patekęs į paslaptingą labirintą ir kasdien matęs, kaip žūsta jo naujieji pažįstamai, išgyveno. Jis manė jau ištrūkęs iš daugeliui mirtinais spąstais tapusio labirinto, tačiau vieną dieną paaiškėja, kad taip nėra.
Išgyvenusieji eksperimento dalyviai – vis dar labirinte, tik šįkart dar sudėtingesniame ir pavojingesniame. Tomo ir kitų laboratorinėmis žiurkėmis tapusių jaunuolių laukia dar didesnis iššūkis: išsiaiškinti, ko siekia jų likimais žaidžianti WCKD organizacija ir išgyventi liepsnojančia dykviete tapusiame naujajame pasaulyje.
 
Ar jiems spąstais tapęs žiaurus labirintas turi išėjimą, o gal jie visi pasmerkti alinamai žūčiai?
 
Kaip ir pirmoji dalis, šis filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Jameso Dashnerio to paties pavadinimo nuotykių romaną. Klaidžiais labirintais žiūrovus vedžiojęs režisierius Wesas Ballas antrą kartą ėmėsi intriguojančios istorijos ir į komandą pasikvietęs žiūrovams jau pažįstamus aktorius Dylaną O'Brieną, Kayą Scodelario, Thomasą Brodie-Sangsterį, Ki Hong Lee ir Patricią Clarkson sukūrė dar įdomesnę intrigą.
 
Režisierius: Wesas Ballas (Bėgantis labirintu).
 
Vaidina: Patricia Clarkson, Giancarlo Esposito, Willis Poulteris, Kaya Scodelario, Aidanas Gillenas, Thomasas Brodie-Sangsteris, Dylanas O'Brienas, Nathalie Emmanuel, Rosa Salazar ir kt.
 
 
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai