tiesa.com   |   2013-10-01

Autorė nužudė Bridžitos Džouns vyrą

  
Autorė nužudė Bridžitos Džouns vyrą Netikėta B. Džouns dienoraščio personažo mirtis suglumino skaitytojus.

Kultinio romano „Bridžitos Džouns dienoraštis“ autorė Helen Fielding trečiojoje savo knygoje pribloškė skaitytojus vieno iš pagrindinių personažų mirtimi.

 Bridžitą išgelbėjęs, ją pamilęs bei vedęs Markas Darsis trečiojoje bestselerio dalyje miršta ir palieka Bridžitą su dviem vaikais. Ekranizuotos istorijos fanai, su nekantrumu laukę trečiosios knygos, žinią priėmė nepalankiai. Naujos knygos fabula paliko skaitytojus be žado, o kai kuriuos net privertė išlieti ašarą.
Spaudoje paskelbtoje knygos anotacijoje rašoma, jog našle likusi Bridžita negali susitaikyti su vyro netektimi, tad pradeda susitikinėti su jaunu ir patraukliu vaikinu. Tai sužinoję gerbėjai paskelbė neskaitysiantys naujosios knygos, socialiniuose tinkluose dalijosi savo nuostaba, o kai kurie teigė manantys, jog tai paprasčiausias reklaminis triukas.
 
Trečioji knyga, pavadinta „Bridžita Džouns: Pamišusi dėl berniuko“, pradedama tradiciškai: „3,482 kalorijų ir žinutė iš meilužio“. Anotacijoje, paskelbtoje „Sunday Times“ laikraštyje, rašoma, kad Bridžita dabar vadinama ponia Darsi, augina du vaikus ir yra 51-erių metų, „bet jei kas klaustų – 31-erių“. Nusivylusios ir nemylymos moters simboliu tapusi veikėja, sulaukusi vidutinio amžiaus susitikinėja su dar nė trisdešimties nesulaukusiu vyru, knygoje įvardijamu tiesiog „berniuku“.
 
Knygas apie Bridžitą visame pasaulyje išpopuliarinusios liūdnos moters charakterio savybės bei nepasitikėjimas savimi mirus veikėjos vyrui vėl sugrįžo, o istorijos fanai jau visai netrukus galės mėgautis nauju H. Fielding šedevru.
 
  

Žymos: Filmas, Knygos

Komentarai

Naujausi straipsniai