tiesa.com   |   LNK   |   2013-11-27

A. Valentaitei nesiseka meilėje

  
A. Valentaitei nesiseka meilėje A. Valentaitė įsitikinusi, kad grožis ir meilė neturi nieko bendro.

Vardiniai drabužiai, brangūs aksesuarai, iki smulkmenų suderintos detalės. Stilistės Astos Valentaitės jokiomis aplinkybėmis nepamatysite išėjusios iš namų bet kaip. „Jei laukia svarbus renginys, o aš nespėju pasiruošti, atrodau pavargusi ar neišsimiegojusi, neinu į jį visai”, - sakė moteris.

 Ne kartą tituluota gražiausia Lietuvos moterimi Asta laidoje „Nuo... iki” prisipažino, kad jos gyvenimo sėkmei grožis turėjo esminės įtakos – žmonės ją įsimena ilgam vos po pirmojo susitikimo. Tačiau kodėl gražuolei išvaizda visai nepasitarnauja meilės paieškose? „Kaip matote, šiandien esu visiškai viena, todėl galiu drąsiai teigti – vien grožio meilei nepakanka”, - sakė Asta.
Keturios valandos sporto per savaitę, jokių bulvinių, miltinių patiekalų ir saldumynų, minimaliai alkoholio. Jokių saulės vonių ir dirbtinio įdegio, dirbtinių nagų, plaukų ar blakstienų.
„Viskas, ko jums reikia, kad po trisdešimties atrodytumėte puikiai, tai išpuoselėta viso kūno oda ir plaukai. Pirkite ne brangius drabužius, o brangius kremus”, – Asta drąsiai atskleidė visas savo grožio paslaptis.
 
„Dievinu saldumynus, o restorane ant stalo padėtą duoną galėčiau visą akimirksniu suvalgyti“, - sakė Asta. Tačiau manekenės namuose tokių produktų niekada neišvysi. „Jei norite ką nors išbraukti iš savo valgiaraščio, nepirkite ir namuose nelaikykite tokio maisto, taip bus kur kas mažiau pagundų“, – patarė Asta.
 
Asta įsitikinusi – neteisingai elgiasi į darbus panirusios ir savimi nesirūpinančios moterys. Grožis lemia dvidešimt procentų sėkmės, net jei einate į verslo susitikimą.
 
Ir nors Asta neslepė, kad daug dalykų gyvenime yra gavusi tiesiog todėl, kad yra graži, manekenė prisipažino, kad skirtingai nei daugelis galėtų pagalvoti, meilė ir grožis – du nieko bendro neturintys dalykai. „Paskaitykite žymiausių pasaulio gražuolių biografijas – ar nors vienai iš jų susiklostė šeimyninis gyvenimas?”, - apie grožį ir meilę atviravo Asta.
  

Žymos: Mada, televizija, Santykiai,

Komentarai

Naujausi straipsniai