Tiesa.com   |   2017-05-19

„Wizz Air“ per savo gimtadienį dovanoja nuolaidas bilietams

  
„Wizz Air“ per savo gimtadienį dovanoja nuolaidas bilietams
© Maxpixel
Nuolaidos galios iki vidurnakčio.
„Wizz Air“ siūlo daugiau nei 500 maršrutų iš 141 oro uosto, 42 šalyse.

„Wizz Air“ savo klientams penktadienį, gegužės 19 dieną, pasiūlė nuolaidas kompanijos parduodamiems bilietams 141 kryptimi. Nuolaidos galios iki vidurnakčio.

Tokią akciją bendrovė sumanė paskelbti švęsdama 13 gimtadienį –2004 m. gegužės 19 d. skrydžiui pakilo pirmasis bendrovės orlaivis.
„Praėjus 13-ai metų po pirmojo „Wizz Air“ skrydžio, šiandien švenčiame savo komandos sėkmę, siekiant puikių rezultatų ir toliau sparčiai plėtojant stiprų augimą. Net 135 milijonams keleivių jau suteikėme galimybę atrasti Europą ir šalis už jos ribų, renkantis „Wizz Air“ žemų sąnaudų skrydžius viename iš jauniausių orlaivių laivyne. Šiandien mūsų aviakompanija jungia net 141-ą kryptį 42-iose šalyse“, – sakė „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi.
 
„Wizz Air“ siūlo daugiau nei 500 maršrutų iš 141 oro uosto, 42 šalyse, turėdama vieną iš įvairiausių skrydžiais tinklų, lyginant su bet kuria kita žemų sąnaudų aviakompanija Europoje.
 
Pavyzdžiui, renkantis skrydžius iš Kanarų Tenerifės salos Vakaruose į Kazachstano sostinę Astaną Rytuose, ar ilgiausią, 4639 kilometrų maršrutą, jungiantį, Katovicus Lenkijoje su Dubajumi Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 40 naujų maršrutų bus paleista dar per šiuos metus.
 
 
  

Žymos: Bilietai, Nuolaidos, Wizz Air, 30 procentų

Komentarai

Naujausi straipsniai