Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-10-27

Vyras prisikėlė vidury savo šermenų

  
Vyras prisikėlė vidury savo šermenų
© Flickr nuotr.
Pasaulyje užfiksuotas ne vienas atvejis, kai mirusiais paskelbti žmonės atsigavo.
Artimieji netikėtai pastebėjo, jog kilnojasi velionio šonkauliai

Per jauno vyro šermenis artimųjų išgąstį pakeitė džiaugsmas po to, kai jie pastebėjo atvirame karste paguldytą vėlionį kvėpuojant.

u gyventojo Watson’o Franklin’o Mandujano Doroteo mirtis konstatuota spalio 21-ąją, kai po dantų kanalų operacijos jį ištiko karštinė bei šaltkrėtis.
Šioje šalyje laidotuvių tradicijos – panašios, kaip ir visame pasaulyje: prieš užkasant karstą su velionio kūnu rengiamos šermenys, kurių metu mirusiajam pagarbą pareikšti bei atsisveikinti ateina brangiausi žmonės, kūnas laikomas atvirame karste.
 
Šermenyse dalyvavę artimieji netikėtai pastebėjo, jog kilnojasi velionio šonkauliai ir suprato, kad vyras dar gali būti gyvas.
 
Kaip rašo Argentinos laikraštis „Los Andes“, artimieji nedelsdami susisiekė su medikais, o atvykęs gydytojas patvirtino gyvybės ženklus. Peruiečio kūnas buvo išimtas iš karsto ir pervežtas į ligoninę.
 
Deja, W. F. M. Doroteo taip ir neatsigavo, jo gyvybė vėliau užgeso gydymo įstaigoje.
 
Manoma, kad vyro mirtis klaidingai konstatuota dėl slopinamųjų medikamentų, kuriuos jis vartojo operacijos metu ir po jos.
 
„Jie davė jam diazepamo“, – sakė vienas iš artimųjų.
Šis atvejis – ne pirmas kartas per pastaruosius metus, kai mirusieji „prisikelia“, šiuolaikinė medicina tai aiškina tuo, kad po mirties kai kurie žmogaus kūno raumenys dar gali judėti, žinoma, galioja ir žmogiškasis faktorius – klysta medikai.
 
2007 metais skrodimo metu prabudo 33 metų Venesuelos gyventojas, kuris buvo sužalotas eismo įvykio metu ir pripažintas mirusiu. Kai jo artimieji atvyko į atpažinimo procedūrą, šis laukė jų koridoriuje, vėliau jis buvo nufotografuotas su savo skrodimo išvada.
 
2014 metais Filipinuose artimieji nepatikėjo gydytojo išvada, kad mirė 3 metukų mergaitė, kurios kūnelį jie parsinešė namo, o vaikas vėliau atsigavo.
 
2012 metais Egipte laidotuvės tapo švente po to, kai darbo metu nuo širdies smūgio miręs 28 metų padavėjas atgavo gyvybės ženklus. 
 
  

Žymos: Mirtis, gyvybė, diagnozė

Komentarai

Naujausi straipsniai