Tiesa.com   |   2017-07-20

Vyrą nušovusią žmogžudę įskundė kalbanti papūga

  
Vyrą nušovusią žmogžudę įskundė kalbanti papūga
© Flickr.com
Papūga Bud po šeimininko žūties nesiliovė kartoti lemtingos nakties pokalbio ir šūkauti – „Nešauk!“.
Prokuroras su teisėju ir advokatais svarstė galimybę leisti paukščiui liudyti teisme, tačiau nusprendė to nedaryti.

Moteris pripažinta kalta dėl vyro nužudymo po to, kai bylos liudininke tapo poros auginta papūga. Nužudymą matęs kalbantis paukštis pakartojo aukos žodžius prieš mirtį.

49-erių Glenna Duram penkiskart šovė savo vyrui į krūtinę matant papūgai, vardu Bud, o po to pati mėgino nusižudyti. Kalbanti pilkoji Afrikos papūga išgirdo paskutiniuosius nužudytojo žodžius ir juos įsiminė, o vėliau ėmė kartoti buvusio šeimininko balsu.
Buvusi nužudytojo žmona, kuri šiuo metu rūpinasi paukščiu, pripažino, kad papūga kasdien kartoja lemtingosios nakties pokalbį tarp vyro ir žmonos. Paskutinis dialogo žodžis buvo „Nešauk!“, kurį ištarė auka.
 
Nužudytojo motina taip pat paliudijo, kad Bud kartoja minėtą pokalbį: „Tas paukštis išmoksta viską iš eilės, o paskui nešvankiai plepa“. Prokuroras su teisėju ir advokatais svarstė galimybę leisti paukščiui liudyti teisme, tačiau nusprendė to nedaryti. Žmogžudei nuteisti pakako dviejų papūgos kalbas girdėjusių moterų liudijimų.
 
Mičigano valstijoje (JAV) gyvenanti moteris nusikaltimą įvykdė 2015-aisiais ir bus nuteista kitą mėnesį už pirmojo laipsnio žmogžudystę.
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, Nusikaltimai, Žmogžudystė

Komentarai

Naujausi straipsniai