2011-07-12

Volgos upėje nuskendusiame laive - daug vaikų kūnų

  
Volgos upėje nuskendusiame laive - daug vaikų kūnų Pramoginė kelionė laivu virto tragedija.

Rusiją sukrėtė tragedija – Volgos upėje nuskendo motorlaivis “Bulgarija”, kuriuo plaukė 188 žmonės. Išsigelbėti pavyko tik maždaug 80 žmonių, pranešė news.ru.

Gelbėtojai dirba nuolat ir šį antradienį pateikė dar vieną siaubingą faktą – aptikta kajutė, kurioje 30-40 nuskendusių vaikų kūnų. Visi jie buvo vienoje patalpoje, nes, kaip manoma, dalyvavo kažkokiame renginyje, kuris prasidėjo likus labai nedaug laiko iki tragedijos. Pareigūnai tvirtina, kad apie šią kajutę buvo žinoma jau seniai, po to kai pirmą kartą laive apsilankė narai, tačiau kol kas išvaduoti nuskendusių mažamečių kūnų neįmanoma dėl techninių kliūčių.
Teigiama, kad šiuo metu iš vandens ištraukta apie 60 žuvusiųjų laivo keleivių palaikų. Žuvusiųjų paieškas apsunkina labai prastos oro sąlygos, stiprus vėjas, galinga Volgos upės srovė, kuri judina laivą ir jis nuolat svyruoja. Be to, iš laivo triumo veržiasi kuras, o tai taip pat apsunkina narų darbą.
 
Beje, duomenys apie plaukusiųjų laivu skaičių nuolat keičiasi. Antradienio rytą pasirodė informacija, kad laivu plaukusių žmonių skaičius gali viršyti 200.
 
Šaltiniai praneša, kad senas kruizinis motorlaivis nuskendo vos per kelias minutes ir nugrimzdo į 20 metrų gylį, maždaug 2,5 km nuo kranto. Teigiama, kad skęstant laivui nuolat skambėjo muzika, gyvi likę įvykio liudininkai sako, kad negirdėjo jokių perspėjimų, neįsijungė ir SOS signalas.
 
Tragedija įvyko 13:58 val. Maskvos laiku netoli Siukejevo gyvenvietės Totorijos Kamskoje Ustjės rajone. Dvi dienas laivas turėjo plaukti maršrutu Kazanė–Bulgarai–Kazanė.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai