Tiesa.com   |   2015-07-17

Vokietijos kanclerė pravirkdė pabėgėlę iš Libano

  
Vokietijos kanclerė pravirkdė pabėgėlę iš Libano
© Yotube.com
Vokietijos kanclerė A. Merkel televizijos laidoje pravirkdė paauglę pabėgėlę.
A. Merkel pareiškė, kad pabėgėlių yra labai daug ir Vokietija nebegali priimti visų norinčiųjų.

Vokietijos kanclerė pravirkdė paauglę mokinę iš Libano, kurios šeimai gresia deportacija. Jauna pabėgėlė Reema dalyvavo klausimų atsakymų televizijos laidoje. Video, kuriame skamba žiaurūs Vokietijos kanclerės žodžiai, o mergaitės veidu rieda ašaros, greit išplito socialiniuose tinkluose.

Paauglė Reema, dalyvavusi televizijos laidoje, papasakojo apie savo šeimą, su kuria prieš ketverius metus pabėgo iš Libano. Dabar jos šeimai gresia deportacija. Reema teigė norinti likti gyventi Vokietijoje, turinti svajonių kaip ir visi kiti jos bendraamžiai, tačiau jos gyvenimas bus sugriautas, jeigu ji kartu su šeima bus išsiųsta atgal į Libaną.
A.Merkel guodė libanietę, bet tuo pačiu ir nevyniojo žodžių į vatą. Reema į savo užduotą klausimą apie Vokietijos imigracijos politiką sulaukė griežto ir negailestingo kanclerės atsakymo.
 
A. Merkel pareiškė, kad pabėgėlių yra labai daug ir Vokietija nebegali priimti visų norinčių, be to, jau artimiausioje ateityje greičiausiai teks kai kuriuos pabėgėlius išsiųsti iš šalies į tėvynes, nes valstybei ši našta tapo per sunki.
 
Paauglė apsiverkė. Ją Vokietijos kanclerė dar bandė guosti, tačiau paguodos žodžiai merginos nenuramino.
 
Vieni A. Merkel pasmerkė, kiti gyrė už teisingą ir atvirą atsakymą.
 
Kaip A. Merkel bandė guosti paauglę, žiūrėkite čia:

 
Pabėgėlių, kurie prašo prieglobsčio Vokietijoje, skaičius smarkiai auga nuo 2008-ųjų. Štai praėjusiais metais prieglobsčio vienoje turtingiausių Europos Sąjungos šalių prašė net 200 tūkst. žmonių. Didžioji dalis jų iš Sirijos, Eritrėjos ir Afganistano.
 
  

Žymos: Vokietija, Angela Merkel, pabėgėliai, Libanas

Komentarai

Naujausi straipsniai