Tiesa.com   |   thelocal.de   |   2014-06-10

Vokietijoje - nuostolinga ir pražūtinga audra

  
Vokietijoje - nuostolinga ir pražūtinga audra Daugiausiai nuostolių krentantys medžiai pridarė Diuseldorfe.

Šią savaitę gamtos stichija vėl sugrįžo į Vokietiją. Šalies Vakaruose stiprus vėjas ir didelis lietus pražudė šešis žmones vos per vieną naktį.

 Audra didžiausią savo jėgą parodė antradienio naktį. Visi žmonės mirė, kai ant jų arba pastatų, kuriuose tuo metu buvo, užvirto milžiniški medžiai. Diuseldorfe įvyko skaudus incidentas, kurio metu žuvo trys žmonės. Visi jie slėpėsi daržinėje nuo audros, ant kurios užvirto medis. Skaudus likimas ištiko ir tris dviratininkus, kurie dėl medžių griūties žuvo kelyje. Dar vieną žmogų audros išverstas medis užmušė tiesiog gatvėje.
Kaip pranešė portalas thelocal.de, labiausiai per siautusią audrą nukentėjo Diuseldorfas. Mieste buvo smarkiai sutrikdytas viešojo transporto darbas: sustojo autobusų, traukinių eismas. Nekilo ir nesileido lėktuvai. Didžioji dalis kelių mieste ir priemiesčiuose buvo užverstos medžiais ir nepravažiuojamos.
Ši audra – skaudžiausia Vokietijoje per pastaruosius 20 metų. Skaičiuojama, kad gamtos padaryti nuostoliai – milijoniniai.
 
Audra Vokietiją užklupo pirmosiomis savaitės dienomis, po rekordiškai karšto ilgojo Sekminių savaitgalio. Daugelyje regionų temperatūra siekė 36 laipsnius karščio.
 
Remiantis pranešimais, vėjo gūsiai siekė 150 km/h. Diuseldorfo oro uoste užfiksuoti tokie rodmenys paskelbti rekordiniais. Sinoptikai patvirtino, kad audra nenurimo, tik pakeitė kryptį – pasuko giliau į šalies vakarus ir rytus. Manoma, kad artimiausiu metu turėtų smogti Berlynui.
 
  

Žymos: Vokietija, Audra

Komentarai

Naujausi straipsniai