Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-08-30

Vestuvių šventė virto pragaru: dingo vaikas

  
Vestuvių šventė virto pragaru: dingo vaikas
© Facebook nuotr.
Mergaitė dingo naktį.
Vestuvės jau nepriminė linksmos šventės – greičiau sielvarto kupiną desperatišką sąmyšį

Prancūzijos pietryčiuose vykusios vestuvių šventės metu paslaptingomis aplinkybėmis dingo maža mergaitė, vykdomos itin intensyvios vaiko paieškos, pradėtas tyrimas dėl pagrobimo.

Šventė šeštadienį vyko vaizdingame Le Pont-de-Beauvoisin miestelyje, esančiame Alpių kalnų pašonėje, netoli pasienio su Italija. Dalyviams besilinksminant po vidurnakčio pasigesta 9-metės Maëlys De Araujo, kuri į šventę atvyko su tėvais, vyresne seserimi ir kitais giminaičiais.
Mergaitė paskutinį kartą pastebėta laisvalaikio centro, kuriame vyko vestuvės, vaikams skirtame kambaryje.
 
Iš pradžių renginio vedėjas per mikrofoną paragino dalyvius apsidairyti, ar jie nematė Maëlys, o netrukus svečiai jau buvo užmiršę linksmybes bei intensyviai ieškojo mergaitės.
 
Po valandos įvykio vietoje jau buvo policija, vestuvės jau nepriminė linksmos šventės – greičiau sielvarto kupiną desperatišką sąmyšį.
 
„Tai buvo tikras pragaras. Manėme, kad ji užmigo ar žaidžia slėpynių. Deja, ji pradingo“, – pasakojo prancūzų spaudai vienas vestuvėse dalyvavęs vyras.
Policija apklausė visus 180 šventės svečių, teritoriją šukavo su specialiai apmokytais šunimis, išžvalgė iš sraigtasparnio, narai apieškojo vandens telkinius, tačiau mergaitė nerasta. Viena iš jos dingimo versijų – pagrobimas.
 
Intensyvios paieškos tęsiamos. Mergaitė yra apie 130 cm ūgio, sveria iki 30 kg, jos plaukai – tamsūs ir garbanoti.
 
  

Žymos: Vestuvės, dingo be žinios, dingo vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai