Tiesa.com   |   perthnow.com.au   |   2017-10-16

Vaizdai iš krentančio lėktuvo – keleiviai atsisveikina vieni su kitais

  
Vaizdai iš krentančio lėktuvo – keleiviai atsisveikina vieni su kitais
© Kadras iš youtube.com
Lėktuvo salone buvę žmonės netikėjo, kad išgyvens.
Košmaras truko apie 25 minutes, per tą laiką lėktuvas iš 10 km aukščio nukrito iki 3 km

Sekmadienį iš Australijos į Balio salą skridęs lėktuvas ėmė staigiai kristi žemyn, viduje buvę žmonės netikėjo, kad pavyks saugiai pasiekti žemę ir atsisveikino vieni su kitais.

Iš vakarinėje žemyno dalyje esančio Perth’o oro uosto pakilęs bendrovės „Air Asia“ lėktuvas su 145 keleiviais po pusvalandžio pasiekė 10 kilometrų aukštį, tačiau tuomet ėmė staiga kristi žemyn.
Salone mažėjant slėgiui automatiškai iškrito deguonies kaukės, tačiau kai persigandę keleiviai jas užsidėjo, šios neveikė.
 
Anot keleivių, įgulos nariai ėmė panikuoti, o informacija per garsiakalbius buvo pateikiama ne angliškai. Šis košmaras truko apie 25 minutes, per tą laiką lėktuvas iš 10 km aukščio nukrito iki 3 km, tuomet jį pavyko stabilizuoti ir nukreipti atgal į Perth’ą.
 
Ant tvirto pagrindo atsistoję žmonės pasakojo, jog įgula elgėsi nederamai – užuot raminę žmonės jie patys puolė į paniką, rėkė, atrodė šokiruoti ir persigandę, taip tik sukeldami dar didesnį išgąstį. Viena moteris vietos televizijai pasakojo, kad parašė atsisveikinimo žinutę šeimai, tikėdama, kad žinutė juos anksčiau ar vėliau pasieks.
 
Kita moteris teigė, kad kartu su ja skrido sūnus, turintis skrydžių baimę, tačiau ji vaiką įtikinusi, kad viskas bus gerai.
Lėktuve buvę žmonės taip pat atsisveikino vieni su kitais.
 
Jie vėliau į Balio salą išskrido kitu lėktuvu.
 
Orlaivis „Airbus A320-216“ apžiūrėtas oro uoste, kol kas jo veiklos sutrikimai neaiškūs. Bendrovė išplatino atsiprašymą už nemalonumus.

Lėktuvo skrydžio trajektorija:
flightradar24.com flightradar24.com
 
  

Žymos: Australija, Avarinis nusileidimas, Skrydis, kelionės lėktuvu, balio sala

Komentarai

Naujausi straipsniai