Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-07-14

Vagis pagrobė automobilį su jame užmigusiu vaiku

  
Vagis pagrobė automobilį su jame užmigusiu vaiku
© youtube.com kadras.
Pavogtą automobilį ir mergaitę pirmieji rado žurnalistai.
Vagišiui užteko minutės, kad pagrobti trumpam be priežiūros paliktą automobilį

Tikrą siaubą išgyveno jauna amerikiečių šeima, kurios automobilį vagis nugvelbė trumpam stabtelėjus degalinėje. Tačiau baisiausia, kad su mašina dingo ir jame buvęs vaikas.

Visą šalį sukrėtęs nusikaltimas įvykdytas trečiadienį vakare Kanzaso valstijoje, to paties pavadinimo mieste. Vienoje degalinėje vakarop sustojo jauna pora – pasipildžius kuro atsargas vyras ir moteris nuėjo į parduotuvę nusipirkti šalto gėrimo, automobilio viduje palikę 3 metukų dukrelę.
Nors jie pasitraukė vos minutei, tiek laiko užteko vagišiui, kuris pagrobė trumpam be priežiūros paliktą „Ford Focus“.
 
Apie nusikaltimą pranešta nedelsiant, pavogto automobilio ir jame buvusios mergaitės tučtuojau suskubo ieškoti ne tik policijos pareigūnai, bet ir vietos televizijos žinių komanda su sraigtasparniu.
 
Būtent jie po pusantros valandos pirmieji ir pastebėjo automobilį, paliktą ant keliuko kaimiškoje vietovėje, o mašinos viduje – nerimastingą mergaitę. Pranešus policijai automobilio koordinates, prie jo jau netrukus buvo pareigūnas, kuris ir priglaudė mergaitę. Pirmiausiai ji buvo nugabenta patikrinti į ligoninę ir paaiškėjus, kad jaučiasi gerai, grąžinta iš proto besikraustantiems tėvams.
 
Įtariamąjį užfiksavo degalinės vaizdo stebėjimo kameros. Penktadienį ryte Jungtinės Karalystės laiku jis buvo tebeieškomas.
 
  

Žymos: JAV, Vaiko pagrobimas, Automobilio vagystė

Komentarai

Naujausi straipsniai