2009-12-17

Užpultas S. Berlusconis

  
Užpultas S. Berlusconis

Nepasitenkinimas Silvio Berlusconio asmenybe pasiekė kritinį tašką. Milane vykusio mitingo metu įsiutęs italas užpuolė ministrą pirmininką, sulaužė jam nosį, prakirto lūpą ir išmušė du dantis. Kontroversiškasis politikas – ligoninėje.

-align:justify;line-height:150%">Incidentas įvyko, kai Berlusconis sveikinosi su jį palaikančiais italais, susirinkusiais vienoje iš Milano aikščių.
 
Užpuolikas savo atakai pasirinko įdomų įrankį – suvenyrinę miesto katedros kopiją. Pranešama, kad Massimo Tartaglia prieš tai į teisėsaugos akiratį nėra pakliuvęs, nepriklauso jokiai politinei partijai, tačiau yra žinoma, kad jis kenčia nuo paranojos.
 
Manoma, kad veiksmų planą jis buvo apgalvojęs iš anksto ir Berlusconio aikštėje laukė kelias valandas. Iš karto po incidento jis buvo sulaikytas ir jam pareikšti kaltinimai užpuolimu.
 
Suvenyrinė katedra buvo sviesta Berluskoniui į veidą, kai kiti politikai dalijo autografus. Pranešama, kad prieš incidentą buvo užfiksuoti susirėmimai tarp protestuotojų ir tvarkos sergėtojų.
 
Po užpuolimo 73-ejų politikas dar bandė išlįsti pro automobilio langą, kad patikintų žmones, jog jam viskas gerai. Ligoninėje ministras pirmininkas taip pat tvirtino, kad jaučiasi gerai ir nieko rimto jam nenutiko. Vis dėlto gydytojai jam pataria ilsėtis ir vengti streso. Teko atšaukti planus dalyvauti Kopenhagos klimato kaitos suvažiavime.
 
Tai ne pirmas kartas, kai Italijos ministrui pirmininkui tenka nukentėti. Naujųjų Metų išvakarėse 2004-aisiais turistas jam vožė fotoaparatu. Užpuolikas neslėpė taip pasielgęs iš neapykantos.
 
Pastaruoju metu Berlusconis užsitraukė žmonių nemalonę. Spaudoje pasirodė pranešimų apie tai, jog jis mėgaujasi prostitučių paslaugomis ir yra susijęs su mafija.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai