Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-04-06

Už asmenukę šiame Tailando paplūdimyje - mirties bausmė 

  
Už asmenukę šiame Tailando paplūdimyje - mirties bausmė
© facebook nuotrauka

Oro uostų vadovai išreiškė susirūpinimą dėl žmonių, kurie blaško pilotus paplūdimyje, esančiame netoli Phuket tarptautinio oro uosto.

avimąsi paplūdimyje netoli judraus Tailando oro uosto, turistams galimai gresia mirties bausmė.
Paplūdimys išlieka populiaria vieta, tačiau besąlygiškas fotografavimasis paplūdimio zonoje ne juokais papiktino oro uosto vadovus - anot jų tai gali trukdyti ir blaškyti lėktuvų pilotus, mat dažnai lėktuvų maršrutai driekiasi virš paplūdimį.
 
facebook nuotrauka
 
Wichit Kaewsaithiam, oro uosto generalinio direktoriaus pavaduotojas, sakė: „mes kuriame saugią zoną, kuri bus apibrėžiama kaip griežtai draudžiama teritorija kurioje turistai negalės fotografuoti.
 
„Apart šios vietos, gyventojai ir turistai vis dar gali ateiti ir fotografuoti, kaip įprasta.“
Oro uostų vadai taip pat įspėja turistus, kad dronų skraidinimas netoli oro uosto ir švietimas lazeriu į lėktuvus yra griežtai draudžiamas ir dėl tokių veiksmų gali būti pradėtas baudžiamasis procesas.
 
„Didžiausia galima bausmė yra mirties bausmė“ – Bangkoko dienraščiui pasakojo Wichit Kaewsaithiam, kalbėdamas apie veiksmus, galinčius trukdyti orlaivių pilotams.
 
Phuket tarptautinio oro uosto direktorius Monrudee Gettuphan anksčiau sakė, kad pareigūnai yra susirūpinę dėl žmonių saugumo lankantis tokiose vietose kaip ši - galingas lėktuvų variklių ūžesys gali sutrikdyti klausą.
 
Anot dienraščio „Daily Mail“ pagal 1978 metų oro aviacijos įstatymą bauda už šių taisyklių nesilaikymą - labai griežta - tokie veiksmai gali baigtis mirties bausme arba kalėjimu iki gyvos galvos.
  

Žymos: Atostogos, Vasara, Skrydžiai, Lėktuvai, Tailandas, Paplūdymys, mirties bausmė

Komentarai

Naujausi straipsniai