Tiesa.com   |   2016-08-22

Turkija: paauglys savižudis nužudė daugiausiai vaikų

  
Turkija: paauglys savižudis nužudė daugiausiai vaikų
© Youtube.com
Gaziantepo miesto gyventojai aprauda per sprogimą žuvusius artimuosius.
Teigiama, kad jaunavedžiai buvo sužaloti, tačiau jų sužeidimai nemirtini.

Sekmadienį Turkijos žmonės atsisveikino su šeštadienį per savižudžio ataką žuvusiomis aukomis. Jų skaičius drastiškai auga. Naujausiais duomenimis, iš viso per šeštadienio sprogimą žuvo 54 žmonės, daugiausiai jų – vaikai.

28 žuvusiems nebuvo 18-iolikos metų, o 22 nebuvo nė 14-likos. Jau žinoma, kad netoli sienos su Sirija esančiame Gaziatepo mieste bombą susprogdino taip pat vaikas. Specialistai dar tiria savižudžio DNR, bet spėjama, kad jam galėjo būti 12-14 metų. Manoma, kad su juo buvo dar du žmonės, kurie palydėjo savižudį į vestuvių puotą ir ją paliko prieš pat sprogimą.
Aukų skaičius dar gali augti. Mat iš viso per išpuolį buvo sužeista apie šimtą žmonių ir iš jų 14 būklė labai sunki.
 
„Tiesa“ primena, kad Turkijos Gaziatepo mieste bomba sprogo šeštadienį, studentų gausiai gyvename rajone, kuriame tuo metu gatvėje buvo švenčiamos vieno kurdų partijos nario vestuvės. Teigiama, kad jaunavedžiai buvo sužaloti, tačiau jų sužeidimai nemirtini.
 
Aukščiausi Turkijos politikai neabejoja, kad šią teroristinę ataką įvykdė ISIS. Gaziantepe, kuris yra vos 64 km nutolęs nuo Sirijos, veikia kelios minėtos teroristinės organizacijos grupelės.
 
 
  

Žymos: Turkija, Sirija, sprogimas, ISIS, Teroristinė ataka, Gaziantepas

Komentarai

Naujausi straipsniai