Tiesa.com   |   2010-10-12

Turguje pardavė savo vaiką

  
Turguje pardavė savo vaiką

Rusijos Federacijos Stavropolio krašto Tiriamojo komiteto organai iškėlė baudžiamąją bylą vietos gyventojai, kuri pardavė savo vaiką. Tyrimo duomenimis, 2010 m. spalio 4 dieną įtariamoji, nuėjusi į Piatigorsko miesto turgų, ten pardavė savo naujagimį sūnų mažai pažįstamai moteriškei ir už 40 tūkst. rublių (3320 Lt), Delfi.lt cituoja Newsru.com.

mal">Šiuo metu vyksta tyrimo operatyviniai procesai, kuriais siekiama nustatyti parduotojo kūdikio buvimo vietą ir visas kitas nusikaltimo aplinkybes. Baudžiamosios bylos nagrinėjimas toliau tęsiamas.

Moteriškei kaltinimai pateikti pagal Rusijos Baudžiamojo kodekso 127 straipsnį (nepilnamečo pardavimas). Pripažinus moters kaltę jai gresia laisvės atėmimo bausmė nuo trijų iki dešimties metų.

Tuo tarpu laikraštis „Komsomolskaja pravda – Stavropolyje“ publikuoja kai kurias šios istorijos detales. Žurnalistų duomenimis, kai 32 metų amžiaus moteriškė buvo šeštame nėštumo mėnesyje, ją paliko sugyventinis pareiškęs, kad neketina išlaikyti trijų jos vaikų. Daryti abortą buvo per vėlu, todėl moteris nusprendė pagimdyti vaiką ir po to jo atsisakyti.

Vaikas pasaulį išvydo Piatigorsko gimdymo namuose spalio pirmąją. Parašiusi pareiškimą motina paliko vaiką gimdymo namuose ir išėjo. Tačiau po dviejų dienų jai paskambino nepažįstama moteris, prisistačiusi Lida iš Ingušetijos ir paprašė susitikti. Susitikimo metu moteriškė pradėjo įkalbinėti ją parduoti savo vaiką ir tai motyvavo tuo, kad jos sesuo negali pastoti, o vaikas labai svarbus ingušų šeimai, juo labiau berniukas. Ji pasiūlė už vaiką sumokėti 100 000 rublių (8300 Lt).

Galiausiai moteris sutiko ir spalio ketvirtąją nuvyko į gimdymo namus pasiimti savo sūnaus. Vėliau ji atėjo į turgų „Lyra“, kur perdavė vaiką pirkėjai ir gavo iš jos 40 000 rublių. Likusią sumą sutarė perduoti, kai bus parengti visi įvaikinimo dokumentai.

Tačiau jau po dviejų dienų pirkėjai nebuvo galima prisiskambinti, todėl pati vaiką pardavusi motina atėjo į milicijos nuovadą ir viską papasakojo. Pareigūnai kol kas pirkėjos nesurado. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai