Tiesa.com   |   2015-03-18

Tunise nužudyti turistai iš Europos

  
Tunise nužudyti turistai iš Europos Tuniso nacionaliniame Bardo muziejuje nušauti 7 turistai iš Europos, tarp kurių ir britai.
Remiantis vietinės žiniasklaidos informacija, turistai į Tunisą buvo atvykę iš D. Britanijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos.

Užpuolikai Tuniso muziejuje nušovė septynis turistus iš Europos ir vieną tunisietį. Ginkluoti vyrai Tuniso sostinėje Tunise įsiveržė į Bardo muziejų. Kol kas už išpuolį niekas atsakomybės neprisiėmė, tačiau manoma, kad žudynes galėjo organizuoti ir įvykdyti radikalūs musulmonai.

etinės žiniasklaidos informacija, turistai į Tunisą buvo atvykę iš D. Britanijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos. Kitais duomenimis, tarp nužudytųjų buvo italų.
Pranešta, kad per užpuolimą mažiausiai šeši žmonės buvo sužeisti. Lenkijos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad tarp jų yra lenkų.
 
Taip pat buvo pasirodžiusi informacija, kad prieš nušaunant aštuonis žmonės, užpuolikai buvo paėmę įkaitų Bardo muziejuje.
 
Nepatvirtintais duomenimis, keli smogikai iš pradžių atakavo Tuniso parlamento pastatą, o jau iš ten įsigavo į muziejų, kuris yra gretimame pastate. Pasak kai kurių šaltinių, teroristų grupę sudaro trys žmonės.Incidento vietą apsupo policija. Prie parlamento skubiai permesta speciali kovos su terorizmu grupė.
 
Kiek yra užpuolikų kol kas nėra žinoma. Manoma, kad muziejaus atakoje dalyvavo nuo dviejų iki trijų asmenų.
Paskutiniais pranešimais, Tuniso antiteroristinis dalinys įžengė į muziejų, tačiau daugiau informacijos apie operaciją bei užpuolikus nėra.
 
Tuniso Bardo nacionalinis muziejus turistus iš viso pasaulio traukianti vieta, kurioje sukaupta didžiausia pasaulyje romėnų mozaikų kolekcija.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai