Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-27

Trynukus pagimdžiusi moteris parodė, kaip atrodo jos pilvas po gimdymo

  
Trynukus pagimdžiusi moteris parodė, kaip atrodo jos pilvas po gimdymo
© Instagram

Rugsėjo mėnesį dalijomės istorija apie trynukų besilaukiančią danę ir jos neįprastai atrodantį nėščiosios pilvą. Ta proga 36 metų Maria susikūrė socialinio tinklo paskyrą, kurioje dalijosi savo besikeičiančio kūno fotografijomis ir pasakojimais, kaip jai sekėsi apsiprasti su ganėtinai dideliu ir sunkiu pilvu.

Šiuo metu Maria – laiminga keturių vaikų mama, rankose sūpuojanti savo beveik vieno mėnesio amžiaus mažylius ir kartu auginanti dvejų metų sūnelį. Danijoje gyvenanti moteris ir toliau nieko neslėpdama su savo sekėjais, kurių būrys per mėnesį nuo 40 tūkst. padidėjo iki 234 tūkst., dalijasi atviromis jos pasikeitusio kūno fotografijomis.
View this post on Instagram

#postpartumbody ⠀ 4 weeks after the birth of my triplets. 👶🏼👶🏼👶🏼 ⠀ I still have a weird looking hanging belly, and I am a bit surprised it has not gotten smaller since my last picture three weeks ago. Kind of disappointing I must admit, and I am not too happy to share this picture. On the positive side the c-section scar doesn’t hurt anymore, and in the last two days I’ve almost felt like myself again! Except for this heavy sagging belly that is. 😆 I’ve been waiting for some belly bands that were shipped from the US several weeks ago, and they will finally arrive tomorrow. Can’t wait to try them on and see if they have any effect! ⠀ ⠀ #triplets #postpartum #impatient

A post shared by triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen) on

„Dabar mano pilvas – keistai atrodantis ir kabantis, be to, jis ganėtinai sunkus. Į įprastą būseną nesugrįžo ir mano gimda. Kadangi nėštumo metu pilvas buvo ganėtinai didelis, praeis dar nemažai laiko, kol vėl taps toks, koks buvo iki pastojant. Artimiausiu metu planuoju įsigyti pilvo diržą, nes kabanti oda šiek tiek erzina, be to, vis dar skauda cezario pjūvio randus. Nekantrauju vėl susigrąžinti savo kūną“, – rašė ji.
Nuostabius vaikus Ibeną, Filipą ir Agnes pagimdžiusi Maria sulaukia vis daugiau dėmesio už tai, kad nieko nepagražindama pasakoja apie po gimdymo į įprastą būseną nesugrįžusį kūną.
 
Maria tęsė, kad pirmosiomis dienomis po gimdymo ji vos galėjo atsistoti. „Skausmas buvo nepakeliamas, tačiau slaugės privertė mane vaikščioti. Be to, padidėjo mano krūtys, kas taip pat sukėlė nemažai skausmo. Slaugė teiravosi, ar nedidinau jų implantais“, – tęsė Maria.
 
Šią moterį supranta ir kitos mamos, tapusios ištikimomis Marios sekėjomis. Ne viena jų gyrė neseniai trynukus pagimdžiusią Marią už atvirumą ir drąsą parodyti, kaip iš tiesų po gimdymo atrodo moters kūnas.
 
Kalbant apie pačius mažiausius Marios šeimos narius, kaip teigė mama, jie labai daug miega, tad moteris džiaugiasi namuose vyraujančia ramybe ir gerokai kitokia atmosfera, nei ji iš pradžių tikėjosi. Tiesa, Maria retai randa laiko mėgstamoms veikloms, nes didžiąją jo dalį „suryja“ maitinimas bei vystyklų keitimas.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Kūnas, Motina, trynukai

Komentarai

Naujausi straipsniai