Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-26

Tiesioginio eterio metu nušauti du žurnalistai (atnaujinta ir šokiruojantis video)

  
Tiesioginio eterio metu nušauti du žurnalistai (atnaujinta ir šokiruojantis video) Tisioginio eterio metu nušauti žurnalistai.

Amerikoje, Virdžinijos valstijoje nušauti du tiesioginiame televizijos eteryje interviu filmavę žurnalistai. Kaip praneša naujienų portalas bbc.co.uk, žurnalistė ir operatorius mirė netrukus po šūvių.

24-erių žurnalistė Alison Parker ir 27-erių operatorius Adamas Wardas žuvo incidento vietoje 06:45 vietos laiku. Šūviai nuaidėjo tiesioginio televizijos eterio metu ir sukrėtė tūkstančius bejėgių žiūrovų.
Ataka buvo įvykdyta dideliame prekybos centre, Bridgewater Plaza, netoli Smith Mountain ežero.
 
A. Parker buvo tik pradėjusi intervių apie vietinį turizmą bei prekybos centrą, kai nuaidėjo aštuoni šuviai.
 
Pranešama, kad nuaidėjus šuviams bėgti pasileidusiems kitam žurnalistui bei interviu pašnekovei sužeidimų pavyko išvengti.
 
Policijos pareigūnai išplatino pranešimą, kad šaulys buvo identifikuotas netrukus po išpuolio. Pasirodo, du žurnalistus nužudė jų 41-erių kolega Vesteris Lee Flanaganas. Iš įvykio vietos nedelsiant pasišalinęs vyras po penkių paieškos valandų pastebėtas vairuojantis nuomota automobilį 66 greitkelyje.
 
Policijos pareigūnai bandė sustabdyti šaulį, tačiau automobilis dideliu greičiu nulėkė nuo kelio ir sudužo. Ekspertai teigė, kad vyras nusišovė dar važiuojančiame automobilyje.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai