Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-01

Teksaso ligoninėje gimęs kūdikis šokiravo jos darbuotojus

  
Teksaso ligoninėje gimęs kūdikis šokiravo jos darbuotojus
© Youtube.com

Kai Jennifer ir Ericas Medlockai sužinojo, kad netrukus jų šeimą papildys dar vienas narys, jie be galo džiaugėsi. Moteris visuomet svajojo turėti daug vaikų, tad žinią apie įsčiose užsimezgusią antrojo vaiko gyvybę ji priėmė labai džiugiai, mat pirmosios dukros Annabelle Jennifer susilaukė dirbtinio apvaisinimo būdu. Moteriai buvo sunku pastoti dėl policistinio kiaušidžių sindromo.

Kai pora nusprendė, jog metas gausinti šeimą ir vėl kreiptis į dirbtinio apvaisinimo kliniką pagalbos, tiek gydytojai, tiek jauna šeima nustebo sužinoję, kad Jennifer pavyko pastoti natūraliai.
„Mes labai stengėmės ir daug meldėmės“, – sakė motina.
 
Rodos, maldos pasiekė tą, kuris padėjo išpildyti didžiausią jaunos šeimos svajonę.
 
Jennifer nėštumas buvo ganėtinai įprastas, ji neturėjo jokių rimtų sveikatos sutrikimų. Tiesa, moteris nujautė, kad antrasis jos vaikas gims didelis. Medlockų pirmagimė Annabelle taip pat buvo nelengva. Išvydusi pasaulį ji svėrė kiek daugiau nei 4 kg.
 
Tačiau net ir to nepakako pasiruošti Ali – antrojo poros vaiko gimimui.
 
Atėjus metui gimdyti, Jennifer buvo atliktas cezario pjūvis. Vos tik mažylis pasirodė pasauliui, gimdymo palatoje buvusios slaugės ėmė reikšti nuostabą. Sunerimusi mama nematė, kas vyksta. Tik vėliau jai buvo pranešta, kad jos sūnus – vienas sunkiausių naujagimių. Jis svėrė 6,8 kg ir tapo sunkiausiu Arlingtono ligoninėje gimusiu vaiku.
 
Nors bendra mažylio būklė buvo puiki, gydymo įstaigoje jis praleido dar savaitę, kadangi Ali kraujyje buvo sumažėjęs cukraus kiekis ir nepakankamas kiekis trombocitų.
Taip, Jennifer ir jos vyrą Ericą vaiko svoris nustebino. Juk jis – dvigubai didesnis nei vidutinis naujagimis! Tačiau mamai svarbiausia, kad mažylis, kurį taip vadinti neapsiverčia liežuvis, yra sveikas ir laimingas.
 
„Jis – mano mažas angelėlis. Nesvarbu, kiek jis sveria. Džiaugiuosi, galėdama jį turėti“, – pasakojo Jennifer.
 
Kaip rašo Shared.com, Ericas minėjo, jog dviejų savaičių amžiaus sūnus Ali šiuo metu nešioja šešių mėnesių amžiaus kūdikiams skirtus drabužius. „Mes labai greitai augame“, – juokavo jis.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
 
  

Žymos: Kūdikis, Naujagimis, Teksasas

Komentarai

Naujausi straipsniai