tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2013-10-21

Tarptautinė šviesiaplaukės tėvų paieška tęsiasi

  
Tarptautinė šviesiaplaukės tėvų paieška tęsiasi Įtariama, kad dabar 4-erių šviesiaplaukė galėjo būti pagrobta, kai jai buvo vieneri.

Čigonų tabore rasta, kaip įtariama, pagrobta mergaitė, kurios biologinių tėvų ieškoma visoje Europoje. Paviešinus pirmąsias šviesiaplaukės nuotraukas ir video vaizdus, sulaukta tūkstančių skambučių. Policija tiria visą gaunamą informaciją ir tikisi, kad jau artimiausiu metu pavyks surasti keturmetės tikruosius tėvus, pranešė „The Telegraph“.

 Mergaitė praėjusią savaitę buvo rasta čigonų tabore Graikijoje, kai policija vykdė reidą dėl narkotikų laikymo ir platinimo. Policijai sukėlė įtarimų mergaitės „tėvai“, kurių išvaizda nuo vaiko kardinaliai skyrėsi. Atlikus DNR tyrimus, paaiškėjo, kad mergaitės ir maždaug 40-ečių vyro bei moters nesieja giminystės ryšiai. Jie sulaikyti. Asmenims pateikti kaltinimai vaiko pagrobimu ir dokumentų klastojimu.
Duodami parodymus romai painiojosi. Mergaitės mama save vadinusi moteris tvirtino, kad ji per 10 mėnesių pagimdė 9 vaikus, tačiau savo parodymus ne kartą pakeitė, pasakojamose istorijose painiojosi. Vėliau buvo tvirtinama, kad mergaitė po gimimo tikrųjų tėvų buvo atiduota jiems į taborą teisėtai ir abipusiu susitarimu.
Mergaitė atvežta į socialinės rūpybos centrą, kuriame iš pradžių jautėsi nejaukiai, verkė. Tačiau vėliau apsiprato su aplinka ir aprimo. Manoma, kad romai vaiką išnaudojo: siuntė ją elgetauti arba išnaudojo seksualiai. Tai paaiškės atlikus medikų ekspertizes.
 
Policija skelbė, kad mergytė greičiausiai galėjo būti pagrobta vos vienerių, 2009-aisiais Rytų arba Šiaurės Europoje. Šiuo metu vyksta intensyvi tarptautinė tikrųjų tėvų paieška.
Video apie čigonų tabore rastą mergaitę galite pamatyti čia:
 

  

Žymos: Graikija, Nusikaltimai, Vaikai, Video,

Komentarai

Naujausi straipsniai