Tiesa.com   |   2015-10-22

Švedijos mokykloje siautėjo kardu ginkluotas žudikas

  
Švedijos mokykloje siautėjo kardu ginkluotas žudikas
© Pixabay.com
Per užpuolimą Švedijos mokykloje moksleiviai – sužeisti, mokytojas – mirtinai subadytas.
Į Trolhetano miesto mokyklą įsiveržęs asmuo buvo pašautas ir operuotas ligoninėje.

Pietvakarių Švedijoje įvyko aukų pareikalvusi tragedija. Pranešama, kad užpuolikas įsiveržęs į mokyklą sužeidė kelis moksleivius, o vienas mokytojas mirė. Jis buvo nudurtas kardu. Sužeistų moksleivių būklė – sunki. Kol kas neaišku, kiek moksleivių iš viso nukentėjo per užpuolimą. Vienų šaltinių teigimu, - du, kitų – keturi.

Pareigūnai patvirtino informaciją, kad į Trolhetano miesto mokyklą įsiveržęs asmuo buvo pašautas ir operuotas ligoninėje. Apie jo sveikatos būklę kol kas daugiau žinių nepateikiama. Jauno vyriškio tapatybė nustatyta, bet ji kol kas laikoma paslaptyje. Motyviai taip pat dar nėra aiškūs.
Teigiama, kad netoli Goteburgo esančiame mieste, apie tragediją pirmosios žinios pasirodė ryte, kai mokiniai jau buvo susirinkę į pamokas. Kaukėtas vyras šaltuoju ginklu, kuris buvo panašus į kalaviją arba kardą, švaistėsi mokyklos kavinėje koridoriuose.
 
Liudininkai žurnalistams pasakojo, kad moksleiviai mobiliaisiais telefonais vieni kitiems pranešė apie kaukėtą ir ginkluotą užpuoliką. Kai kurie moksleiviai užsirakino klasėse, o vėliau, prieš pastatą šturmuojant pareigūnams, išbėgo į lauką.
 
Trolhetano miesto mokykloje mokosi 400 moksleivių, kurių amžius nuo šešerių iki penkiolikos metų.
 
 
  

Žymos: Švedija, Mokykla, Užpuolimas, mokiniai, aukos, kardas

Komentarai

Naujausi straipsniai