Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-02-20

Švedas du mėnesius išgyveno sniege palaidotame automobilyje

  
Švedas du mėnesius išgyveno sniege palaidotame automobilyje Švedo mašina buvo visiškai užpustyta.

Vos gyvas švedas buvo ištrauktas iš visiškai sniegu padengto automobilio, kuriame jis išgyveno du mėnesius valgydamas tik sniegą, pranešė dailymail.co.uk. Gruodžio 19 dieną Peterio Skyllbergo vairuojamas automobilis įklimpo į pusnį ir buvo visiškai apsnigtas Umea mieste Švedijoje. Nuo tos dienos vyras nepajudėjo iš automobilio ir maitinosi sniegu, nors lauke spaudė didžiulis šaltis.

Kuomet temperatūra nukrito iki 30 laipsnių šalčio, automobilio vidus pasidengė ledu. Ekspertai teigia, jog vyras tarytum perėjo į žiemojimo rėžimą, kuomet sulėtėjo jo medžiagų apykaita. Iš išorės sniegu padengtas automobilis P. Skyllbergui tapo tarsi Iglu namelis, kuriame vidaus temperatūrą palaiko žmogaus iškvepiamas oras bei sniegas, neišleidžiantis šilumos į išorę.
Sniegomobiliu pro šalį važiavęs vyras apsnigtame automobilyje pastebėjo žmogų ir išgelbėjo nelaimėlį. Ligoninėje P. Skyllbergui nustatyta depresija ir manoma, jog vyras mėgino atimti sau gyvybę. Iš pradžių policija manė, jog P. Skyllbergas – gamtos mylėtojas, išvykęs fotografuoti briedžių ir netyčia įkliuvęs į gamtos spąstus, tačiau vėliau paaiškėjo, jog vyrui buvo pateikti kaltinimai dėl 150 tūkstančių svarų sterlingų skolos. Vyro kaimynai pasakojo, jog taip pat jis išsiskyrė su mergina bei nebendravo su tėvu ir kitais šeimos nariais.
 
Policijos pareigūnė Ebbe Nyberg spaudai pranešė, jog šiuo metu policija laukia, kol vyras atsigaus psichologiškai ir tik tuomet bus galima pradėti tyrimą ir išsiaiškinti, kas jam iš tiesų nutiko. Gelbėjimo tarnybos atstovai teigė, jog vyras valgė sniegą nuo automobilio stogo. Automobilio viduje buvo rasta tik komiksų knygučių bei cigarečių. Išgelbėjimo dieną nukentėjusysis vos galėjo pajudėti bei kalbėti, manoma, jog jis nebūtų išgyvenęs ilgiau nei dar dvi dienas, pranešė dailymail.co.uk.
 
  

Žymos: Sniegas, Švedija

Komentarai

Naujausi straipsniai