Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-04-30

Surogatinį vaiką grąžino dėl odos spalvos

  
Surogatinį vaiką grąžino dėl odos spalvos
© google nuotr.
Italijoje surogatinės motinos paslaugos yra draudžiamos.
Moteris vaiką grąžino surogatinei motinai, nes negalėjo artimiesiems paaiškinti kūdikio odod spalvos.

Italijoje sulaikyta moteris, imitavusi savo nėštumą ir bandžiusi vaiką nusipirkti iš surogatinės motinos, gimdyvė ir kūdikio pardavimą organizavęs vyras.

Trijulė įkliuvo po tyrimo, kuris pradėtas tada, kai netoli Romos esančio miesto gyventoja valdininkų pasiteiravo, kaip reikėtų įregistruoti namuose gimusį kūdikį. Vėliau, kai niekas negrįžo vaiko registruoti, valstybės tarnautojai susisiekė su moterimi, tačiau ši išsisukinėjo nuo klausimų.
Nutarta kreiptis į policiją, kuri ir atskleidė neįtikėtiną istoriją.
 
Pasirodo, 35 metų italė, kurios vyras atlieka bausmę kalėjime, negalėjo susilaukti vaiko ir patyrusi du persileidimus nutarė pasinaudoti surogatinės motinos paslaugomis. Ji susirado 25 metų nėščią rumunę ir įkalbėjo ją parduoti savo kūdikį už 20 tūkst. eurų. Tokiu būdu ji bandė apgauti savo šeimą ir draugus.
 
Gimęs mažylis buvo pristatytas užsakovei, tačiau pirkėja po 3 dienų jį grąžino: mergaitė buvo mulatė, o šios aplinkybės italė nebūtų galėjusi paaiškinti savo giminaičiams ir draugams.
 
Pasirodo, surogatinės motinos užduotį atlikusi rumunė pastojo po trumpalaikio romano su afrikiečiu – Romoje dirbančiu vyru iš Malio.
Istorijai išlindus į dienos šviesą darbo ėmėsi policija: tokie sandoriai šioje Italijoje yra draudžiami. Sulaikyta ne ti surogatinė motina, bet ir vaiko pirkėja bei joms tarpininkavęs vyras.
 
Mažylė rasta pas biologinį tėvą, jos būklė gera.
  

Žymos: Italija, kūdikiai, Surogatinė motina

Komentarai

Naujausi straipsniai