Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-09-08

Sulaikyta vagilė sugebėjo pavogti policijos automobilį

  
Sulaikyta vagilė sugebėjo pavogti policijos automobilį
© youtube.com kadras.
Įtariamosios nesustabdė gausybė apsaugos priemonių.
Moteris policijos automobiliu skriejo net iki 160 km greičiu, sugebėjo išvengti ją persekiojančių automobilių ir net „ežiu“ vadinamos spygliuotos juostos

Teksaso valstijoje (JAV) už vagystę iš parduotuvės sulaikyta moteris sugebėjo išsilaisvinti iš antrankių, perlipti policijos automobilio pertvarą, sėsti prie jo vairo ir pasprukti.

Visą pasaulį apskriejusi istorija įvyko praėjusį šeštadienį Angelinos mieste. 33 metų Tosha Fay Sponsler buvo sulaikyta dėl pranešimo apie vagystę iš parduotuvės, policijos pareigūnai jos rankas už nugaros surakino antrankiais, įsodino į automobilyje įrengtą specialią vietą įtariamiesiems, prisegta saugos diržais.
Tačiau tai vagilės nesulaikė – kol policininkai apieškojo moters krepšį, ši sugebėjo išlaisvinti rankas iš antrankių, atsisegti diržą ir įveikti galinę automobilio salono dalį nuo vairuotojo vietos skiriančią pertvarą. Tai padariusi T. F. Sponsler sėdo prie galingo policijos visureigio vairo, užsivedė jį ir spruko iš prekybos centro aikštelės.
 
Ją dar bandė sulaikyti du pareigūnai, moteris tuo metu bandė atimti iš vieno policininko ginklą.
 
Prasidėjo įtariamosios gaudynės, moteris policijos automobiliu vietos keliais skriejo net iki 160 km greičiu, sugebėjo išvengti ją persekiojančių automobilių ir net „ežiu“ vadinamos spygliuotos juostos.
 
Tačiau po beveik pusvalandį trukusių gaudynių ji galingo visureigio nesuvaldė lygioje kelio atkarpoje ir nulėkusi nuo jo trenkėsi į pakelės sodybos medį ir netrukus buvo sulaikyta.
T. F. Sponsler pareikšti kaltinimai arešto vengimu, smurtu prieš pareigūnus, neteisėto transporto priemonės naudojimo, mirtino ginklo naudojimo grėsmės.
 
Moteris vėliau paleista už 18 tūkst. JAV dolerių užstatą.
 
  

Žymos: Sulaikymas, policijos operacija, Teksasas

Komentarai

Naujausi straipsniai