Tiesa.com   |   2015-04-02

Stumdytis dėl vietų lėktuve nebereikės –„Wizz Air“ keičia sėdimų vietų politiką

  
Stumdytis dėl vietų lėktuve nebereikės –„Wizz Air“ keičia sėdimų vietų politiką Nuo šiol kiekvienas keleivis turės sau priskirtą vietą.

„Wizz Air“ skelbia, kad nuo šių metų gegužės keičia sėdimų vietų politiką. Siekiant ir toliau gerinti keleivių skrydžių patirtį, konkreti sėdėjimo vieta lėktuve bus priskiriama automatiškai arba suteikiama galimybė ją išsirinkti patiems.

Automatiškai ir nemokamai keleiviams priskirta skrydžio sėdėjimo vieta taps rezervacijos proceso dalimi jau nuo balandžio 8 dienos. Aviakompanija, jei tik bus galimybė, priskirs šalia esančias vietas bilietus tos pačios rezervacijos metu įsigijusiems ir kartu keliaujantiems keleiviams.
Naują tvarką kompanija nuo gegužės 4 dienos išbandys trijuose maršrutuose (Budapeštas–Barselona, Katovicai–Londonas, Bukareštas–Dortmundas), vėliau, nuo gegužės 19 d., ši tvarka galios visuose 360 „Wizz Air“ maršrutų iš 110 oro uostų į 37 šalių.
 
„Džiaugiamės, galėdami pasidalyti šiais itin svarbiais pokyčiais mūsų keleiviams – tai yra mūsų nuoseklaus geresnių paslaugų teikimo irprocesų tobulinimo dalis. Nuo pat aviakompanijos veiklos pradžios prieš daugiau nei 10 metų, keleivių pasitenkinimo gerinimas yra mūsų pagrindinė misija, apimanti visus svarbiausius skrydžių procesus kiekvieną dieną, – sakė „Wizz Air“ komercijos vadovas György'jus Abran'as. – Esu įsitikinęs, kad mūsų siekis vėl įvesti konkrečių sėdėjimo vietų tvarką atspindi šių dienų keleivių poreikius – prieinamus skrydžius bei patogią ir ramią kelionę“.
 
Likus ne mažiau nei trims valandoms iki skrydžio keleiviai turės galimybę pakeisti jiems nemokamai priskirtą sėdėjimo vietą ir pasirinkti norimą vietą už papildomą mokestį wizzair.com svetainėje arba „Wizz Air“ mobiliojoje programėlėje. Keleivių mėgstamos vietos, tokios, kaip esančios priekinėje eilėje, norint greičiau išsilaipinti, ar vietos su papildoma vieta kojoms tarp eilių, gali būti rezervuojamos už didesnį mokestį, atsižvelgiant į šių vietų prieinamumą.
 
Aviakompanija informuoja, kad keleiviai, turintys „WIZZ Premium“ar „WIZZ Privilege Pass“ narystę, galės pasirinkti bet kurią sėdėjimo vietą nemokamai bei toliau naudotis pirmenybinio įlaipinimo paslauga, siekiant išvengti eilių. Nuo balandžio 8 dienos oro linijų bendrovė taip pat mažina ir pirmenybinio įlaipinimo paslaugos mokestį iki 2 eurų.
 
„Mūsų nauja konkrečių sėdėjimo vietų politika yra tik dalis 2015-ųjų metais planuojamų įgyvendinti veiksmų, siekiant pagerinti keleivių patirtį. Apie naujoves informuosime netrukus. Šiuo metu mūsų orlaivių parką sudaro 55 180-ies vietų „Airbus A320“ tipolėktuvai, o nuo lapkričio mėnesio mūsų parką papildys ir naujas 230-ies vietų A321 orlaivis,“ – laukiamais pokyčiais dalinosi G. Abran'as.
 
  

Žymos: Kelionė, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai