Tiesa.com   |   2016-04-14

Skrydžio iš Paryžiaus keleiviai nepamirš niekada

  
Skrydžio iš Paryžiaus keleiviai nepamirš niekada
© Wikipedia.org
Panika „Air France“ lėktuve kilo sužinojus, apie įtartiną lagaminą orlaivio viduje.
Keleiviai ne juokais išsigando. Kai kurie netgi skambino namiškiams atsisveikinti.

Iš Paryžiaus (Prancūzija) Charles'io de Gaulle'io oro uosto į Ispanijos Bilbao miestą turėjusiame pakilti lėktuve kilo milžiniška panika, kai keleiviai sužinojo, kad „Air France“ lėktuve yra įtartinas lagaminas. Be to greitai paaiškėjo, kad jis priklauso į lėktuvą neįlipusiam „arabiškos išvaizdos“ vyriškiam.

Tiesa, jo palydovė, kaip rašė portalas thelocal.es, jau sėdėjo lėktuve kartu su kitais 100 keleiviu.
Įtampa pradėjo augti milžinišku tempu, kai saugumo pareigūnai norėjo pasikalbėti su arabe moterimi, bet greit paaiškėjo, kad ji nekalba nei prancūziškai, nei ispaniškai.
Keleiviai ne juokais išsigando. Kai kurie netgi skambino namiškiams atsisveikinti, nes buvo tikri, kad lėktuve yra sprogmuo ir jis netrukus sprogs.
 
„Situacija buvo siaubinga, – pasakojo vienas iš keleivių. – Kai kurie žmonės skambino savo artimiesiems pasakyti, jog vyko kažkas labai rimto ir kad jie nežinojo, kas bus toliau.“
 
Kelias sekinančias valandas lėktuve praleidę keleiviams galų gale buvo leista išlipti, tačiau žmonės tą pačią dieną negalėjo tęsti savo kelionės. „Air France“ bendrovė pasiūlė visiems klientams naktį praleisti netoli oro uosto esančiame viešbutyje, o į Bilbao, šiaurės Ispanijoje, skristi kitą dieną.
 
  

Žymos: Prancūzija, Lėktuvas, Bomba, Air France, Ispanija

Komentarai

Naujausi straipsniai