tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-09-22

Šiaurės Karolinoje – kruvini susirėmimai

  
Šiaurės Karolinoje – kruvini susirėmimai
© twitter.com
Protestuotojus papiktino policijos veiksmai.
Kruvini neramumai vyksta jau antrą naktį iš eilės.

Jungitnių Valstijų Šiaurės Karlinos Charlotte mieste paskelbta nepaprastoji padėtis po to, kai visą naktį tęsėsi kruvini susirėmimai tarp policijos ir protestuotojų.

 Kruvini neramumai vyksta jau antrą naktį iš eilės. Jie prasidėjo tada, kai policija nebepajėgė kontroliuoti protestuotojų, nepatenkintų tuo, jog policija nušovė juodaodį miesto gyventoją. Riaušių policija prieš įsisiautėjusius žmones panaudojo ašarines dujas, o antradienio vakarą neramumų metu buvo sužeista 16 policijos pareigūnų.
Protestuotojus papiktino antradienio vakare įvykęs incidentas, kai policija nušovė 43 metų Keith Lamont Scott. Pasak policijos, jam buvo net keletą kartų liepta mesti ginklą, bet jis atsisakė. Tuo tarpu jo šeima tvirtina, jog vyras tiesiog skaitė knygą.
 
Valstijos Gubernatorius Pat McCrory paskelbė nepaprastąją padėtį, kai riaušių dalyviai ėmė pulti žurnalistus ir kitus žmones, daužė aplink buvusių pastatų langus ir degė laužus. Vakar vykęs antras protestų vakaras prasidėjo ramiai, bet žmonių susibūrimą nutraukė ginklo šūviai, ir vienas minioje buvęs žmogus buvo stipriai sužeistas.
 
/div>
/div>
 
/div>
  

Žymos: JAV, Protestas, Ataka, kruvinas išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai