Tiesa.com   |   2018-07-13

Seksualinės mažumos originaliai pašiepė Rusijos įstatymus (nuotraukos)

  
Seksualinės mažumos originaliai pašiepė Rusijos įstatymus (nuotraukos)
© Guillaume Paumier nuotr.
Rusijoje įstatymais draudžiama viešai demonstruoti LGBT vėliavą.
Policija šiuo atveju negalėjo nubausti sirgalių už LGBT vėliavos demonstravimą viešumoje

Nors Rusijoje draudžiama viešai demonstruoti seksualines mažumas vienijančią vėliavą, rastas būdas, kaip tai padaryti teisėtai ir net policijos akivaizdoje.

Reklamos kompanija ir Ispanijos seksualinių mažumų (LGBT) federacija pasinaudojo šiuo metu Rusijoje vykstančiu pasaulio futbolo čempionatu ir visai planetai originaliai priminė apie šioje šalyje diskriminuojamus homoseksualius asmenis.
Rusijoje įstatymais draudžiama viešai demonstruoti bet kokią su seksualinėmis mažumomis susijusią informaciją ir simbolius, tarp jų – ir šešių vaivorykštės spalvų LGBT vėliavą.
 
Tačiau minėta kompanija ir organizacija sukvietė 6 futbolo sirgalius su nacionalinių rinktinių (Ispanijos, Olandijos, Brazilijos, Argentinos, Meksikos ir Kolumbijos) aprangomis, kurių spalvos sudaro LGBT vėliavą.
 
Atitinkama tvarka išsirikiavę sirgaliai vaikščiojo po Maskvą, fotografavosi prie tokių šalies simbolių, kaip Kremlius, netgi prie policijos pareigūnų, kurie šiuo atveju negalėjo – sąmoningai ar ne – nubausti sirgalių už LGBT vėliavos demonstravimą viešumoje.
 
Rusijoje LGBT vėliavos demonstravimas būtų laikomas homoseksualumo propaganda nepilnamečiams, o už tai, pagal šalies įstatymus, gresia baudos ar net laisvės atėmimo bausmė.
 
 
  

Žymos: Rusija, Diskriminacija, Maskva, Homoseksualai, seksualinės mažumos, pasaulio futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai