Tiesa.com   |   BBC   |   2017-02-07

„Ryanair“ pyksta

  
„Ryanair“ pyksta
© wikimedia commons.org
Galimybė į kompanijos „Ryanair“ lėktuvus įsinešti daugiau nei vieną bagažo vienetą atsirado 2015 me

Europos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ neatsisako savo planų mažinti rankinio bagažo vienetų skaičių ir jau artimiausiu metu ketina svarstyti šį klausimą. Apie tai bendrovė pranešė šią savaitę išplatintame pranešime spaudai.

ės vyriausiojo finansininko Neil‘o Sorahon‘o, keleiviai jau kurį laiką piktnaudžiauja bendrovės „gerumu“, nes šios darbuotojai leidžia į orlaivį su savimi pasiimti du bagažo vienetus.
Anot finansininko, jis pats ne kartą yra pastebėjęs, kad dalies klientų rankinio bagažo bendras svoris ir matmenys kelis kart viršija leistiną ribą.
 
Bendrovės vadovai įsitikinę, kad didesnis ir sunkesnis rankinis bagažas yra viena priežasčių, kodėl pastaruoju metu vis dažniau vėluoj skrydžiai.
 
Šiuo metu bendrovė studijuoja visas galimybes ir ieško įvairių kelių, kad pakeistų rankinio bagažo politiką nepatirdami daug nuostolių ir nesukeldami klientų, kurie laikosi taisyklių, nepasitenkinimo.
 
Galimybė į kompanijos „Ryanair“ lėktuvus įsinešti daugiau nei vieną bagažo vienetą atsirado 2015 metais.
Remiantis bendrovės paskelbtais duomenimis, praėjusiais metais klientų skaičius išaugo 16 proc., tačiau dėl smukusio svaro kurso euro atžvilgiu “Ryanair” pajamos sumenko 8 proc.
 
 
 
  

Žymos: Ryanair, Skrydžiai, Bagažas, keleiviai, Ryanair bagažo politika

Komentarai

Naujausi straipsniai