Tiesa.com   |   2013-06-07

Rusijos prezidentas skiriasi

  
Rusijos prezidentas skiriasi Rusijos prezidentas iki šiol tvirtino, kad jis yra prieš skyrybas ir jam svarbios vertybės.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nustebino pasaulį atvirai pranešęs apie skyrybas su žmona Liudmila. Pora kartu ketvirtadienio vakarą žiūrėjo baletą „Esmeralda“, o per pertrauką kalbinami žurnalistų neva visai „neplanuotai“ pareiškė priėmę skirtis. Šis naujiena pasirodė likus vos kelioms dienoms iki poros 30-ųjų sutuoktuvių metinių.

Rusijos prezidentą ir žmoną kalbino kalbino „Rossija 24“ žurnalistė, kuri iš pradžių paklausė, ar pirmai porai patiko baletas, o po to nedrąsiai užsiminė apie paslaptingą jų šeimos gyvenimą ir tai, kad prezidentas su žmona labai retai viešumoje rodosi kartu. Tuomet V. Putinas ir prisipažino, kad skiriasi.
„Tai buvo mūsų bendras sprendimas, mūsų santuoka baigta. Mes beveik nesimatome, kiekvienas gyvename savo gyvenimą“, - pranešė V. Putinas. Jo žmona antrino savo dar greičiausiai teisėtam vyrui: „Aš pritariu Vladimirui Vladimirovičiui, tai tikrai buvo mūsų bendras sprendimas“.
 
Nors šis gana atviras pranešimas nustebino daugelį, tačiau tuo pačiu tai tik patvirtinto jau seniai sklandžiusias kalbas ir gandus, kad pirmoji Rusijos pora seniai negyvena kartu. Tiesa, niekas negali pasakyti, ar oficialios Putinų skyrybos jau įvykusios ar dar tik numatytos ateityje. V. Putino atstovas tikino, kad skyrybų dokumentai dar nėra pasirašyti, tačiau svarbiausia tai, kad sprendimas jau priimtas.
 
Pora taip pat trumpai pasakė, kad dvi jų bendros dukterys gyvena gerai ir jos yra Maskvoje, o L. Putina dar pdėkojo už kartu praleistus metus. „Mes visą gyvenimą liksime artimi. Aš labai dėkinga Vladimirui Vladimirovičiui už paramą“, - žurnalistams sakė L. Putina.
 
Rusija ir pasaulis ne kartą stebėjosi, kad pora nesilanko kartu svarbiausiose renginiuose, atskirai švenčia sukaktis. Štai per L. Putinos jubiliejų, kuris buvo šių metų žiemą, V. Putinas laiką leido kartu su Dmitrijumi Medvedevu. Jie slidinėjo Sočyje ir bendravo su tuo metu ką tik Rusijos pilietybę gavusiu prancūzų aktoriumi Gerardu Depardieu.
 
Pati L. Putina niekada nebuvo myliausia ponia Rusijoje. Ji ir pasaulyje nebuvo laikoma įtakinga pirmąją ponia. Greičiausiai dėl savo itin uždaro gyvenimo būdo.
  

Žymos: Rusija, Santykiai, V.Putinas

Komentarai

Naujausi straipsniai