Tiesa.com   |   2015-08-17

Rusija naikina blogį: 50 ukrainietiškų ančiukų supleškėjo gyvi

  
Rusija naikina blogį: 50 ukrainietiškų ančiukų supleškėjo gyvi
© Flickr.com
Nelegalus krovinys, 50 ančiukų, iš Ukrainos buvo sulaikytas Rusijos pasienyje.
Kaip teigiama, krovinį iš Ukrainos į Rusiją buvo bandoma gabenti nelegaliai, neturint tam reikalingų leidimų.

Rusija negailestinga į šalį patenkantiems uždraustiems maisto produktams. Įsigaliojus draudimams šalis jau sunaikino 600 tonų užsienietiško maisto. O šią savaitę, kaip pranešė portalas lrytas.lt, valdžia davė įsakymą sudeginti gyvus ančiukus, kuriuos į Rusiją buvo bandoma įvežti iš Ukrainos.

Apie sprendimą sudeginti 50 gyvų mažų ančiukų informacija pasklido žaibiškai socialiniuose tinkluose. Žiauriu elgesiu pasipiktino ir Rusijos gyvūnų teisių organizacijos.
Kaip teigiama, krovinį iš Ukrainos į Rusiją buvo bandoma gabenti nelegaliai, neturint tam reikalingų leidimų.
 
Rusijos fitosanitarijos ir veterinarijos tarnybos „Rosselchoznadzor“ atstovai šią informaciją patvirtino. Jų teigimu, vykdant visas procedūras buvo laikomasi teisės aktų: ančiukai iš pradžių buvo užmigdyti, o vėliau sudeginti.
 
Šią informaciją išplatino televizijos kanalas „Dožd“, kuris aršiai kritikuoja Kremliaus politiką.
 
„Tiesa“ primena, kad vakarams pradėjus taikyti ekonomines sankcijas Rusijai, ši uždarė savo sienas užsienietiškiems, tarp jų ir ukrainietiškiems, produktams bei žaliavai. Su lig šiais draudimais, išaugo kontrabandos mastai.
Su nelegaliai į šalį patenkančiais produktais kovojama juos traiškant buldozeriais. Oficialūs pareigūnai tvirtina, kad maistas užkrėstas ir jis pavojingas žmonių sveikatai bei gyvybei, todėl jį reikia kuo greičiau sunaikinti.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai