Tiesa.com inf.   |   The Local   |   2014-08-05

Rekordinė audra siaubė Norvegiją

  
Rekordinė audra siaubė Norvegiją Žaibai Norvegijoje pridarė daug nuostolių.

Smarkios audros Norvegijoje sukėlė potvynius, užtvėrė kelius ir nutraukė elektros energijos tiekimą. Žaibai ir griaustiniai „atkeliavo“ iš Švedijos ir pasiekę Norvegiją šią savaitę smogė visa jėga. Kai kuriuose regionuose stiprūs vėjai rovė medžius, kurie apgadino namus ir daugybę automobilių, pranešė Norvegijos žiniasklaida.

Pasak mašinų savininkų, kai kurios jų atrodė taip lyg ant jas būtų pervažiavusi galinga karinė mašina. Nemažai medžių užvertė kelius ir jie tapo nepravažiuojami. Audra sutrikdė ir traukinių eismą.
Be elektros energijos liko tūkstančiai gyventojų. Daugiausiai tokių buvo Norvegijos pietryčiuose. Daugybei žmonių elektros tiekimas atnaujintas tik praėjus keliasdešimčiai valandų po to, kai baigėsi audra. Elektrikai teigė nepamenantys tokios stiprios audros.
 
Žaibai svaidėsi visoje šalyje, kuriose vietose išdegino ištisus hektarus plotų ir padegė namus.
Didžioji dalis Norvegijos tarnybų, kurios turėtų padėti žmonėms ištikus juos nelaimei tokiai gamtos stichijai nebuvo pasiruošusios. Gelbėtojai tvirtino, jog jų pajėgumai per maži, kad greitai ir laiku suspėtų padėti visiems nukentėjusiems.
 
 
  

Žymos: Norvegija, Audra

Komentarai

Naujausi straipsniai