Andrew Langley, Bloomberg   |   Tiesa.com, delfi.lt   |   2019-09-17

Putinui prieš Zelenskį krenta karūna

  
Putinui prieš Zelenskį krenta karūna
© facebook nuotrauka

Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas visada didžiavosi kone dangų remiančiu populiarumo reitingu. Bėda ta, kad šalies gyventojai juo vis labiau nusivilia, o Ukrainoje labai sėkmingai savo pozicijas valdžioje tvirtina naujas šalies vadovas Volodymyras Zelenskis.

arajam skaičiais ir pradeda nusileisti V. Putinas. Naujoji Ukrainos prezidento administracija dar tik pradeda darbus. Agresyviai ragindamas populiarias reformas, 41 metų V. Zelenskis prezidento poste išgyvena savotišką medaus mėnesį.

Fone vis dažniau pasigirsta kaltinimai ryšiais su vietos milijardieriumi, bet kol kas jie dar nežalingi. 66 metų V. Putinas Rusijai vadovauja jau du dešimtmečius. Šalies ekonomikos vystymasis sulėtėjęs, tad menksta ir dosnumas, padėjęs tiek metų džiuginti mases.

Paskutinį kartą V. Putino populiarumas drastiškai išaugo po Krymo aneksijos ir pradėjus karinį konfliktą su Ukraina. Ukrainos prezidentui V. Zelenskiui teks kaip reikiant pasistengti, norint prilygsti tuometiniam 89 proc. V. Putino populiarumui.
  

Žymos: Rusija, Ukraina, Putinas, zelenskis

Komentarai

Naujausi straipsniai