Tiesa.com   |   BNS   |   2018-03-01

Princas Williamas paskelbė apie reikšmingą vizitą

  
Princas Williamas paskelbė apie reikšmingą vizitą Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nariai iki šiol nėra rengę oficialių vizitų Palestinoje.

Didžiosios Britanijos princas Williamas bus pirmas iš pagrindinių britų karališkosios šeimos narių, vyksiantis oficialaus vizito į Palestiniečių teritorijas ir Izraelį, ketvirtadienį pranešė Kensingtono rūmai apie naują kelionę, kurios metu princas taip pat planuoja aplankyti Jordaniją.

Antrojo eilėje į Didžiosios Britanijos sostą princo vizitas rengiamas „Jos Didenybės vyriausybės prašymu ir yra sveikinimas Izraelio, Jordanijos ir palestiniečių pareigūnų“, – sakoma rūmų pranešime.
Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nariai iki šiol nėra rengę oficialių vizitų Palestinoje.
 
Williamas bus pirmasis artimas karalienės Elizabeth II giminaitis, vyksiantis oficialaus vizito į Izraelyje po monarchės pusbrolių –Kento ir Glosterio kunigaikščių – viešnagių.
 
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pasveikino, pasak jo, būsimą „istorinį vizitą“ į jo šalį.
 
Palestiniečių prezidentas Mahmudas Abbasas šį apsilankymą pavadino „reikšmingu“.
 
„Mes tikimės prisidėti prie mūsų tautų draugiškų ryšių stiprinimo“, – sakoma palestiniečių prezidentūros pareiškime, kurį paskelbė naujienų agentūra WADA.
 
Pasak jaunesniojo užsienio reikalų ministro Alistairio Burto, būsima kelionė yra „svarbi ir unikali galimybė diplomatiniams ir kultūriniams ryšiams skatinti regione“
Jordanija britų karališkosios šeimos atstovus anksčiau buvo priėmusi daug kartų. Karalienė Elizabeth II ir jos sutuoktinis Edinburgo kunigaikštis valstybinį vizitą joje buvo surengę 1984 metais.
 
  

Žymos: Palestina, Izraeis, Princas Wiljamas, karališka šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai