Tiesa.com   |   The National Enquirer   |   2016-04-28

Princas apie besiartinančią mirtį žinojo jau anksčiau

  
Princas apie besiartinančią mirtį žinojo jau anksčiau Prince’ui 1990-ais metais buvo diagnozuotas ŽIV, kuris prieš metus išsivystė į AIDS.

Paaiškėjo, kad garsiam „The Purple Rain” dainininkui, Jahovos liudytojui Prince’ui šešis mėnesius prieš jo netikėtą mirtį buvo diagnozuota AIDS. Kaip teigia telegraph.co.uk, Prince’as jau kurį laiką ruošėsi savo mirčiai.

Iš gydytojų išgirdus diagnozę pop muzikos atlikėjo kūno svoris siekė vos 36kg. „Daktarai perspėjo Prince’a, kad jo kraujo ir kūno temperatūros rodikliai nukrito iki itin žemos ir pavojingos ribos. Kūno temperatūra nukrito nuo 36,6 iki 34,4 laipsnių pagal celsijų”, - teigė National Enquirer.
Taip pat buvo pranešta, kad netrukus iki mirties, Prince’as buvo kelis kartus užtiktas vietinėje vaistinėje perkantis vaistus, kurie kaip tikima buvo skirti labai skausmingos gripo rūšies malšinimui.
 
AIDS - tai virusas, kuris sugriauna organizmo imuninę sistemą, susilpnindamas kūno sugebėjimus kovoti prieš ligas. Kolkas vaistų nuo šio viruso nėra atrasta, tačiau dauguma kenčiančių nuo ligos gyvena ilgą ir sveiką gyvenimą naudodami antivirusinius preparatus.
 
Pasak „The National Enquirer” Prince’ui 1990-ais metais buvo diagnozuotas ŽIV, kuris prieš metus išsivystė į AIDS.
 
 
  

Žymos: Mirtis, ŽIV, AIDS, Princas

Komentarai

Naujausi straipsniai