Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-16

Prieš teismą stojo pagyvenusius senjorus nuodijusi Juodoji Našlė

  
Prieš teismą stojo pagyvenusius senjorus nuodijusi Juodoji Našlė
© AFP-Scanpix nuotr.
„Ji visada vaikėsi greitų ir lengvų pinigų“, – sakė moters sūnus.
„Ji visada vaikėsi greitų ir lengvų pinigų“, – sakė moters sūnus.

Prancūzijos kurortiniame Nicos mieste pirmadienį prieš teismą stojo Rivjeros Juodąja Našle vadinama prancūzė, kaltinama dėl dviejų turtingų pagyvenusių vyrų suviliojimo ir nunuodijimo.

57 metų Patricia Dagorn yra įtariama nunuodijusi du vyrus, kurie buvo rasti negyvi 2011 metais Žydrajame krante, ir kvaišinusi vaistais dar du.
Pasak prokurorų, moteris bandė pasipelnyti, sužavėdama garbaus amžiaus vyrus, su kuriais susipažindavo dažniausiai per vieną pažinčių agentūrą.
 
P.Dagorn jau atlieka jai skirtą penkerių metų laisvės bausmę už vagystę, sukčiavimą ir neteisėtą sekvestraciją. Jos auka 2012 metais tapo vienas aštuoniasdešimtmetis Prancūzijos Alpėse, įsileidęs moterį į savo namus, mainais už lytinius santykius.
 
Į teisiamųjų suolą P. Dagorn buvo atvesta susivėlusi, apsirengusi juodai baltu iš pažiūros per dideliu sportiniu kostiumu.
 
Vienas iš vyrų, kuriuos ji, kaip įtariama, mėgino nuodyti, buvo 91 metų našlys Robertas Vaux. Šią savaitę jis turėtų stoti prieš teismą ir pateikti parodymus prieš kaltinamąją.
„Ji buvo kaip saulės spindulys žiemą. Būdamas su jaunesne moterimi žinai, kad tai netruks ilgai, bet negali iš savęs atimti tos akimirkos, jeigu nesi koks nors mazochistas“, – sakė buvęs jūrininkas R. Vaux žurnalistams teismo rūmuose pirmadienį.
 
P. Dagorn sukėlė policijos pareigūnų įtarimų po to, kai 2011 metų liepą buvo rastas į septintą dešimtį einančio Michelo Kneffelio, su kuriuo ji gyveno vienuose nuomojamuose apartamentuose Nicoje, lavonas.
 
Tuo metu kaltinimai jai nebuvo pareikšti, tačiau po metų bylos tyrimas buvo atnaujintas, kai tarp jos asmeninių daiktų buvo rasta Valiumo buteliukų ir maždaug tuzino įvairių vyrų asmens dokumentų. Tarp jų buvo asmens tapatybės kortelių, bankų sąskaitų ir sveikatos draudimo duomenų.
 
Šie pėdsakai tyrėjus atvedė prie kitos Francesco Filippone įtariamo nužudymo bylos. 85 metų F.Filippone kūnas buvo rastas 2011 metų vasarį jau gerokai apiręs jo vonioje, Muan Sartu mieste, netoli Kanų.
P. Dagorn anksčiau buvo išgryninusi F. Filippone išrašytą 21 tūkst. eurų čekį. Moteris sakė, kad tie pinigai buvo dovana už pagalbą, padedant atidaryti juvelyrinių dirbinių parduotuvę.
 
„Ji neigia visus pareikštus kaltinimus, taip pat ir kaltinimus vagystėmis“, – sakė vienas moters advokatų George'as Rimondi.
 
Kai P.Dagorn stojo prieš teismą 2015 metais, G.Rimondi savo klientę pavadino „gležna“ asmenybe, kuri vaikystėje buvo atiduota į globos namus ir kuri „su pagyvenusiais žmonėmis jaučiasi geriau“.
 
„Ji pati gali tai paaiškinti“, – sakė kitas kaltinamosios advokatas Cedricas Huissoud, pridūręs, kad per tuos metus kalėjime ji daug iškentėjo.
 
„Greiti ir lengvi pinigai“
Policijos pareigūnai mano, kad nuo 2011 metų atvykusi į Prancūzijos Rivjerą P.Dagorn susipažino su mažiausiai 20 vyrų. Daugumą jų ji surado per pažinčių agentūrą.
 
Dažniausiai ji prašydavo, kad vyrai jai duotų pinigų arba įrašytų į savo testamentus, arba vogdavo jų dokumentus. Kelis vyrus ji apkaltino išžaginimu.
 
R.Vaux atsivežė P. Dagorn į savo namus Frežiuse 2012 metų pradžioje ir nuo to laiko jo sveikata ėmė greitai blogėti.
 
Antradienį vyras papasakojo, kad jam visai nusilpus, P.Dagorn parašė laišką jo advokatui ir paprašė įrašyti jos pavardę į jo testamentą.
 
R.Vaux ir dar kitas vyras 82 metų Ange'as Pisciotta pateikė prieš P. Dagorn bendrą civilinį ieškinį dėl bandymo nunuodyti.
 
Teisininkės išsilavinimą turinti P.Dagorn anksčiau buvo nuteista kalėti vienerius metus lygtinai byloje, kurioje figūravo jos buvęs vyras, nuteistas sukčiavimą.
 
2013 metais moters jauniausias sūnus vienam laikraščiui sakė, kad jo nenustebino motinai pareikšti kaltinimai.
 
„Ji visada vaikėsi greitų ir lengvų pinigų“, – sakė moters sūnus Guilhemas dienraščiui „Nice Matin“.
 
  

Žymos: Prancūzija, Žmogžudystė, Juodoji našlė

Komentarai

Naujausi straipsniai