Tiesa.com   |   2014-06-17

Prancūzijoje minia nulinčiavo paauglį

  
Prancūzijoje minia nulinčiavo paauglį Romai sulaukia daug priešiškumo Prancūzijoje dėl stiprėjančių nacionalistinių nuotaikų.

16-metis penktadienį buvo rastas be sąmonės prekybos centro vežimėlyje, po to, kai jį sumušė tuzinas šio valstybinių būstų rajono į šiaurę nuo Paryžiaus gyventojų.

 Paauglys, kuris su šeima ir kitais romais gyvena skurdžioje stovykloje, išdygusioje aplink vieną apleistą namą, buvo apkaltintas tuo, kad įsilaužė į vieną butą tame rajone. „Kelių žmonių grupė atėjo jo ieškoti ir jėga jį išsivedė“, – sakė šaltinis policijoje, kuris nenorėjo skelbti savo pavardės ir pridūrė, kad vaikinukas tada buvo užrakintas viename rūsyje ir smarkiai sumuštas.
Kitas bylai artimas šaltinis sakė, kad užpuolime dalyvavo maždaug „tuzinas žmonių“. Policijai apie paauglio pagrobimą pranešė motina. Šaltinis teismų sistemoje, kuris taip pat prašė anonimiškumo, sakė, kad paauglio „gyvybė pavojuje“ ir kad jis yra „komos būsenos“.
 
Pjerfito prie Senos, kur įvyko šis užpuolimas, meras Michelis Fourcade'as sakė, kad šį mėnesį minimą vaikinuką policija kelis kartus apklausė dėl kelių apiplėšimų tame būstų rajone. Tai pakurstė pyktį dėl romų, kurių gyvenimas neteisėtose stovyklose miestų pakraščiuose Prancūzijoje dažnai provokuoja prieštaringus vertinimus.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai