Tiesa.com   |   2013-04-22

Prabilo likęs gyvas Bostono sprogdinimų įtariamasis

  
Prabilo likęs gyvas Bostono sprogdinimų įtariamasis Įtariama, kad sprogimus Bostone surengę čečėnai. Vienas jų pradėjo duoti parodymus.

Brolių čečėnų drama Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) nesibaigė taip nesėkmingai kaip galėjo. Antrasis likęs gyvas brolis, kaltinamas surengęs sprogdinimus per Bostono maratoną, atgavo sąmonę ir pradėjo kalbėti, pranešė televizija „NBC news“. Tai reiškia, kad pareigūnai turi vilties sužinoti šio nusikaltimo motyvus.

Džocharas Carnajevas šiuo metu gydomas ligoninėje ir jo būklė vis dar išlieka sunki. Jis patyrė rimtų sužalojimų bėgdamas nuo policijos pareigūnų praėjusią savaitę po įvykdyto apiplėšimo priemiestyje netoli Bostono. Dabar teigiama, kad sunkiausia įtariamajam duoti parodymus dėl sužeidimų gerklės srityje.
Pareigūnai įtaria, kad broliai Tamerlanas ir Džocharas veikė ne vieni ir yra arba buvo sprogmenų gerokai daugiau nei sprogo vykstant maratonui Bostone. Šio išpuolio metu žuvo trys žmonės, dar 180 žmonių buvo sunkiai sužeisti. Daugeliui sužeistųjų nutrauktos galūnės.
 
Abu broliai JAV gyvena legaliai, apie dešimt metų. Iš Dagestano jie atvyko į Valstijas būdami paaugliais. Likęs gyvas brolis Džocharas gimęs Kirgizijoje, o jo žuvęs brolis Tamerlanas – Kalmukijos Respublikoje ir buvo Rusijos pilietis.
 
 
  

Žymos: JAV, Terorizmas, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai