Tiesa.com   |   2015-09-30

Popiežius neišgelbėjo žudikės nuo mirties bausmės

  
Popiežius neišgelbėjo žudikės nuo mirties bausmės
© Pixabay.com
Moteris įkalbėjo meilužį nužudyti savo sutuoktinį ir už tai buvo nuteista myriop.
Pasigailėti K. Gissendaner prašė ir Popiežius Pranciškus, ir moters vaikai.

Po 70-ies metų pertraukos JAV Džordžijos valstijoje įvykdyta mirties bausmė. Mirtina injekcija rugsėjo 30 dieną ankstų rytą Jungtinės Karalystės laiku buvo suleista Kelly Gissendaner, nuteistai už vyro nužudymą. Moters valstijos teismas nepasigailėjo. Ji prieš bausmės įvykdymą paprašė kartu sukalbėti maldą, pranešė portalas thegurdian.com.

K. Gissendaner susimokė su meilužiu ir 1997-aisiais jos vyras Douglsas buvo nužudytas. Kelly vyro žudikas Gregory Owenas teismui pasakojo, kad moteris nenorėjo skirtis su savo vyru, o naują mylimąjį nuo 1996-ųjų ne kartą ragino nužudyti jos vyrą.
G. Owenas galų gale buvo įkalbėtas. Jis užpuolė moters sutuoktinį jų namuose, nuvažiavo į nuošalią vietą ir ten subadė auką peiliu.
 
Mirties bausmė moteriai atidėta buvo kelis kartus, tačiau galų gale nuosprendis buvo įvykdytas, nes valstijos teismas atmetė visus malonės prašymus. Pasigailėti K. Gissendaner prašė ir Popiežius Pranciškus, ir moters vaikai. Jie teigė, kad teko nueiti ilgą ir skausmingą kelią, kol atleido savo mamai, o dabar jiems bus labai sunku susitaikyti, jog neteko ne tik tėvo, bet ir motinos
 
 
  

Žymos: JAV. Džiordžijos valstija, nužudymas. vyras, meilužis, mirties bausmė

Komentarai

Naujausi straipsniai