Tiesa.com   |   2012-12-19

Politikas neatsipyrė 50 metų jaunesnei gražuolei

  
Politikas neatsipyrė 50 metų jaunesnei gražuolei Apie 76-erių Silvio Berlusconi simpatijas 27 m. gražuolei kalbėta jau kurį laiką.

Skandalingasis politikas, buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi atliko viešą išpažintį – jis susižadėjo. 76-erių politikas patvirtino, kad jo sužadėtinė jaunesnė už jį 49 metais. Buvusiai grožio karalienei – 27-eri, pranešė „The Daily Mail“.

Jau anksčiau žiniasklaida skelbė, kad S. Berlusconi rėžia sparną apie 27 metų buvusią grožio karalienę Francescą Paskale. Tiesa, kol kas naujai iškeptas sužadėtinis nėra išsikyręs su savo antrąją žmona, trijų vaikų motina Veronica Lario. Skyrybos trunka jau trejus metus.
Kalbėdamas apie savo sužadėtinė S. Berlusconi džiaugėsi abipusiais švenliais jausmais ir Italijos žiniasklaidai sakė: „Taip, tai oficialu. Aš su ja susižadėjau. Ji iš Neapolio. Vardu Francesca. Ji graži ne vien išore, bet ir vidumi. Ji su manimi labai miela ir tas jausmas abipusis“. Jis taip pat pridūrė, kad su F. Paskale puikiai sutariau jo vyriausia dukra, jos geros draugės.
 
Pranešama, jog buvęs Italijos premjeras su Francesca pažįstami septynerius metus. Juos suvedė bendra veikla – jauna moteris vadovavo politiko gerbėjų klubui.
 
 
  

Žymos: įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai