Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-15

Po mirties atsiųsdama sutartą ženklą, močiutė įvykdė šeimai duotą pažadą

  
Po mirties atsiųsdama sutartą ženklą, močiutė įvykdė šeimai duotą pažadą
© Youtube.com

Ne paslaptis, kad senelių ir anūkų ryšys yra ypatingas. Iš vyresnės kartos atstovų galima daug ko išmokti, patirti tokią meilę, kokia kartais nesugeba apglėbti net tėvai, rasti prieglobstį. Labai liūdna, kai tokius ypatingus santykius neretai nutraukia mirtis. Būtent Anapilin iškeliavus vienam iš senelių, vaikai pirmą kartą susiduria su mylimo žmogaus netektimi.

Ar netektis netikėta, ar su ja jau buvo spėta susitaikyti, mirties paliktą tuštumą žmogaus viduje užpildyti sudėtinga. 97 metų Dorothy Booth savo šeimai taip pat buvo labai svarbi. Jos mirtis nebuvo naujiena. Kadangi močiutė buvo labai garbaus amžiaus, jos anūkai ir proanūkiai žinojo, kas gali nutikti.
„Anūkai su močiute dažnai, lengvai ir kartais net pajuokaudami kalbėjo apie mirtį. Mažieji paprašė, kad į rojų patekusi močiutė, jei tik turės galimybę, atsiųstų kokį nors ženklą, kad ten ji jaučiasi laiminga. Dorothy atsakydavo, kad pasistengs“, – pasakojo Angela Patterson, Dorothy anūko žmona.
 
Galiausiai artimieji sugalvojo, kokį ženklą Dorothy atsiųs. Kadangi senolė labai mėgo klausyti paukščių čiulbėjimo, buvo sutarta, kad į žemę ji atsiųs paprastąjį kardinolą – raudonų plunksnų paukštelį.
 
D. Booth iškeliavo apsupta artimų žmonių. Po jos laidotuvių praėjus dienai, visa šeima susirinko žaisti vieno Dorothy mėgstamiausių kortų žaidimų, taip norėdami prisiminti visiems jiems brangią moterį. Įpusėjus žaidimą, pasigirdo lengvas barbenimas į virtuvės langą.
 
„Mano uošvis nuėjo pažiūrėti, kas ten beldžia. Ant palangės jis išvydo būtent paprastąjį kardinolą. Paukštelis ramiai sau tupėjo, nesiblaškė“, – tęsė A. Patterson.
 
Tai galėjo būti paprasčiausias sutapimas, tačiau paukštis aiškiai parodė, kad taip nėra. Tai ir buvo tas sutartas ženklas.
 
„Mes galėjome jį paimti į delną, paukštelis nesiblaškė, nespurdėjo. Mes net įsinešėme jį į namus“, – pasakojo moteris.
Aplink paukštį susibūrė visa šeima. Iš akių jiems pasirodė ašaros, kai kurie ėmė melstis. Angela teigė, kad, kol paukštis buvo namuose, juose tvyrojo jausmas, jog šalia yra ir močiutė.
 
Paukštelis turėjo būti paleistas į laisvę, tačiau net ir tada su šeima skirtis jis nepanoro. Raudonų plunksnų gražuolis nutūpė ant moters paties.
 
Vėliau plunksnuotasis bičiulis buvo padėtas ant medžio šakos. Pabuvęs ten keletą akimirkų, jis galiausiai nuskrido.
 
„Tai – stebuklas“, – pridūrė Angela.
 
ŠALTINIS: alfa.lt  
  

Žymos: JAV, mistika, ženklas, paprastas kardinolas, paukštis

Komentarai

Naujausi straipsniai