Tiesa.com   |   2013-02-06

Penkiamečio įkaito drama su laiminga pabaiga

  
Penkiamečio įkaito drama su laiminga pabaiga JAV imasi ryžtingų veiksmų ribojant ginklų pardavimą.

Pasaulio dėmesys pastarosiomis savaitėmis nenuslūgsta stebint vieną po kitos naujas dramas Jungtinėse Valstijose. Šiomis dienomis pagaliau baigėsi savaitę trukusi penkiamečio pagrobimo istorija Alabamos valstijoje.

Ginkluotas vyras, pagrobęs Alabamoje penkiametį berniuką ir beveik savaitę laikęs jį požeminiame bunkeryje, buvo nukautas policijos snaiperių. Tokią informaciją išplatino JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB).
Anksčiau jau buvo skelbta, kad vaiką pagrobė 65 metų Jimmy Lee Dykesas, į pensiją išėjęs sunkvežimių vairuotojose. Kol kas vyriškio nusikaltimo motyvai neaiškūs.
 
Vaikas savaitę buvo laikomas nusikaltėlio slėptuvėje, o derybininkai su pagrobėjo kontaktą galėjo palaikyti tik per ventiliacijos vamzdžius. Nors derybos buvo vedamos pakankamai ilgai, tačiau su pagrobėju nepavyko susitarti. Policija taip pat pranešė, kad deryboms pašlijus buvo pastebėta, kad J.L. Dykesas rankose laiko ginklą. Tuomet ir buvo priimtas sprendimas įsiveržti į patalpą ir gelbėti vaiką.
 
Teigiama, kad vaikas fiziškai nenukentėjo, tačiau dėl viso pikto paguldytas į vietos ligoninę.
 
Prieš savaitę pagrobėjas J.L.Dykesas įlipo į mokyklinį autobusą ir nušovė jo vairuotoją, o po to išsivedė mažametį ir užsidarė požeminiame bunkeryje.
 
 
  

Žymos: JAV, Nelaimė, Pasaulis

Komentarai

Naujausi straipsniai