Tiesa.com   |   2015-12-04

Patyčias išgyvenusi paauglė viešai pagailėjo bendraamžių

  
Patyčias išgyvenusi paauglė viešai pagailėjo bendraamžių
© Facebook.com
Paauglė Lynelle Cantwell davė atkirtį žiaurų konkursą internete suorganizavusiems bendraamžiams.
L. Cantwell įrašu pasidalino tūkstančiai žmonių, o palaikymo žinučių nuo antradienio, kai pasirodė šis įrašas, vis daugėja.

Kanados moksleiviai suorganizavo žiaurų patyčių konkursą ir gavo tokį atsaką, kokio nė sapne negalėjo susapnuoti. Paauglė Lynelle Cantwell vieną dieną sužinojo, kad interneto svetainėje surengtas negražiausių merginų konkursas „Bjauriausios merginos HTH („Holy Trinity High“ gimanazija)“, o ji jame užėmė ketvirtą vietą.

Nors tokia žinia tikrai nebuvo maloni, jauna mergina nusprendė nepulti į depresiją, o duoti netikėtą atkirtį savo bendraamžiams.
L. Cantwell savo „Facebook“ paskyroje parašė atvirą žinutę šio konkurso idėjiniam autoriui ir visiems, kurie balsavo ar kitaip išreiškė savo pritarimą bjauriausios merginos rinkimuose.
 
Merginos žinutė:
 
„Žmogui, kuris sukūrė apklausą „Bjauriausia dvyliktokė HTH“ ask.fm. Man gaila, kad tavo gyvenimas toks liūdnas, kad turi liūdinti kitus. Tiems 12 žmonių, kurie už mane balsavo, kad patekčiau į ketvirtą vietą, man gaila ir jūsų. Gaila, kad jūs nepažįstate manęs kaip asmenybės. Žinau, nesu gražiausias dalykas, į kurį galima žiūrėti. Žinau, kad turiu dvigubą smakrą ir nešioju XL dydžio drabužius. Žinau, kad neturiu tobulos šypsenos ar tobulo veido. Bet man gaila jūsų. Ne savęs.
 
Man gaila, kad jūs pramogaujate versdami kitus žmones jaustis blogai. Man gaila, kad niekada neturėsite galimybės sužinoti, koks esu žmogus. Galbūt iš išorės neatrodau gerai... Bet aš esu linksma, miela, gera, žemiška, neteisiu kitų, padedu ir su manimi labai lengva kalbėtis. Tai tinka bet kuriai merginai, kurią įtraukėte į sąrašą. Vien todėl, kad neatrodome tobulai, nereiškia, kad mes bjaurios. Jeigu jūs taip įsivaizduojate bjaurumą, tada man jūsų gaila.
Ei, rimtai, gyvenkit savo gyvenimą”.
 
Šiuo L. Cantwell įrašu pasidalino tūkstančiai žmonių, o palaikymo žinučių nuo antradienio, kai pasirodė šis įrašas, vis daugėja.
 
„Norėjau būti brandesnis žmogus, ir vietoje to, kad su ugnimi kovočiau ugnimi, nusprendžiau kautis kitu būdu ir tai, kas yra visiškai negatyvu, paversti pozityviu dalyku“, - sakė kanadietė, kuri socialinime tinkle sulaukė ypač didelio palaikymo.
 
  

Žymos: Internetas, Kanada, Patyčios, paauglė. mokykla

Komentarai

Naujausi straipsniai